Рейтинг шкіл міста Жовті Води за результатами ЗНО 2011: іноземні мови

На плакаті нижче показані всі школи міста.

Чим більше окружність, тим вищій рейтинг у школи по всім предметам ЗНО. Чим більша інтенсивність кольору, тим більша кількість учнів цієї школи брала участь у ЗНО. (рейтинг складається з усіх середніх балів по кожному предмету, які здавали учні школи). 

У діаграмі «Рейтинг шкіл-лідерів  за результатами здачи ЗНО» є два показники: з французькою мовою, та без французької . Оскільки окрім Гуманітарної Гімназії ніхто не більше не брав участь у ЗНО з французької, показники рейтингу мають два види діаграми. Можливо, кожен з них буде по своєму репрезентувати загальний рейтинг.

Далі  плакат англійської мови, і тут є зміна.  Чим більше окружність, тим більший середній бал школи по предмету.

Чим більша інтенсивність кольору, тим більша кількість учнів цієї школи брала участь у ЗНО.

infozno_1

З англійською мовою інші цікавості. А саме, і це одразу кидається в очі, у Гуманітарній Гімназії математику здає більша кількість учнів, ніж англійську. Відповідно 48 проти 36 учнів.

Також цікаво те, що з цього предмету лідером за середнім балом є Ліцей ПНН, и це на перший погляд трохи дивно, враховуючи те, що Ліцей має меншу кількість годин з англійської мови у порівнянні з Гуманітарною Гімназією. Але треба відзначити, що біля 60-ти відсотків усіх учнів міста, які здавали ЗНО з англійської були гімназисти.

У наступній публікації буде неведена інфографіка з предметів української мови та літератури, історії Украини, біології, географії, хімії та фізики.

Сподіваюсь, що було цікаво та корисно.

Усі цифри взяті з  http://testportal.gov.ua — Український центр оцінювання якості освіти. Особлива подяка Черкес Наталі, за вагомий внесок у цю візуалізацію.

Щербаков Олександр

/2012/02/08/rejting-shkil-mista-zhovti-vodi-za-rezultatami-zno-2011-inozemni-movi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Открылась выставка художника-космиста Олега Высоцкого
Следующая запись
Книжкова виставка, присвячена 80-річчю утворення Дніпропетровської області
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *