20 грудня – День утворення Пенсійного фонду України

Сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання.

Робота спеціалістів управління Пенсійного фонду України в м.Жовті Води перш за все направлена на якісне обслуговування громадян нашого міста.

Спеціалісти Пенсійного фонду постійно працюють над удосконаленням своєї роботи, яка направлена на створення сприятливих умов для пенсіонерів та громадян при відвідуванні управління.

Уже стало традицією, що підводячи підсумки роботи за рік, Пенсійний фонд України відзначає чергову річницю. Пройдений шлях – роки наполегливої праці людей, зусилля яких направлені на реалізацію державних соціальних програм пенсійного забезпечення громадян України. Обсяги роботи з кожним роком зростають, при цьому основним завданням Фонду залишається своєчасна і в повному обсязі виплата пенсій. Тож крок за кроком, день за днем, долаючи труднощі, яких чимало, управління набуває досвіду на непростому шляху реалізації пенсійного законодавства. Усі фахівці управління високо кваліфіковані та відповідальні.

З нагоди Дня утворення Пенсійного фонду України в першу чергу дякую всім нині працюючим працівникам управління за сумлінну працю, бо саме від них залежить якість роботи пенсійної системи. Також хочу побажати всім – спеціалістам, працівникам управління та ветеранам, які зараз вже на пенсії, серед них Віра Паніна,

Ольга Відар, Ніна Пономарь-Кованькова, Раїса Кучер, Тетяна Саєнко, Наталя Осташова, Наталя Литвин, Ольга Турло, Валентина Дейнека та інші, які протягом багатьох років віддавали свій досвід, вміння – міцного здоров’я, щастя, достатку, родинного тепла, добробуту та процвітання.

Марина Ільченко, начальник управління Пенсійного фонду України в м.Жовті Води.

/2011/12/20/20-grudnya-den-utvorennya-pensijnogo-fondu-ukra%d1%97ni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
День ліквідатора: Вклонімося і мертвим, і живим
Следующая запись
Міліції доручили боротися зі стихійною торгівлею
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *