5 грудня – День працівників статистики

5 грудня професійне свято відзначають працівники органів державної статистики.

У нашому місті органи державної статистики представлено структурним підрозділом Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

Відділ статистики організовує та забезпечує збирання державної статистичної звітності, проводить переписи, фіксує динаміку цін і тарифів на товари і послуги, займається веденням Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, проводить перевірки достовірності статистичних даних, вивчає інфляційні процеси та громадську думку з найгостріших проблем суспільно-політичного життя, забезпечує гласність статистичних даних та виконує інші функції в галузі статистики.

У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти. Працьовитість, високий фаховий рівень працівників Костенко О.В., Мірошниченко І.А., Задорожної С.В., Сидоренко О.Л. дає змогу пишатися нині досягненнями в галузі статистики.

Разом із цим, хочеться згадати словами вдячності спеціалістів, які багато років вносили свій неоціненний вклад у розвиток статистики та перебувають нині на відпочинку, це Сай В.І., Серебродольська Т.А., Авдєєнко В.А.

Зі святом Вас, шановні колеги! Прийміть слова подяки і шани за Вашу сумлінну самовіддану працю. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів на благо України.

Будьте щасливі, нехай здійсняться всі Ваші заповітні мрії.

З повагою

Г.М. Кухар, начальник відділу статистики

/2010/12/05/den-rabotnikov-statistuki/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Владилена Кокина: 84 года – отличный возраст для занятий спортом!
Следующая запись
Всемирный день борьбы со СПИДом прошел в ночном клубе «Дискавери»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *