5 переваг встановлення антигравійної плівки на авто

5 переваг встановлення антигравійної плівки на авто

Антигравійна захисна плівка — це чудовий винахід, який дозволяє ефективно захистити лакофарбове покриття, скло та оптику вашого автомобіля.

Що ж робить антигравійну плівку від Віт-Авто такою корисною для автолюбителів? Давайте детальніше розглянемо 5 основних переваг використання такої плівки.

Захист лакофарбу від подряпин

Антигравійна плівка створює на поверхні кузова міцний захисний шар, який надійно оберігає лакофарбове покриття від дрібних подряпин, сколів, вм’ятин. Завдяки плівці, лак залишається гладеньким і рівним, не зазнаючи пошкоджень під час миття, від контакту з дрібними камінцями на дорозі, гілками дерев, при паркуванні тощо. Це дозволяє зберегти зовнішній вигляд і красу автівки.

Найбільше від дрібних подряпин страждають виступаючі частини кузова — бампери, молдинги, пороги. Встановлення плівки саме на ці ділянки дає змогу максимально захистити лакофарб.

Захист від впливу навколишнього середовища

Антигравійна плівка — це ще й надійний захист від негативного впливу факторів довкілля. Вона оберігає лакокрасочне покриття від вицвітання під дією ультрафіолетових променів.

Також плівка захищає кузов від впливу кислотних дощів, які можуть поступово руйнувати і вивітрювати лакофарб. Пташиний послід, смола дерев, виділення комах — все це також агресивно діє на лакофарбове покриття. Завдяки захисній плівці, лак кузова залишається яскравим, насиченим і таким, ніби тільки вчора фарбували автівку.

Захист фар від подряпин

Ще одна корисна функція антигравійної плівки — захист скла фар від подряпин і сколів. Адже під час руху гравійними чи ґрунтовими дорогами, фари дуже часто страждають від дрібних камінців, які відскакують з-під коліс. Це призводить до неприємних подряпин на склі, які потім складно видалити.

Антигравійна плівка на фарах убезпечує їх скло від таких пошкоджень. Камінці просто відскакують від гладкої поверхні плівки, не залишаючи подряпин. Таким чином зберігається привабливий зовнішній вигляд автівки.

Полегшене миття авто

Ще один бонус від використання антигравійної плівки — це полегшення процесу миття автомобіля. Завдяки ідеально гладенькій поверхні плівки, бруд та пил слабше закріплюються на лакофарбовому покритті і склі.

Під час миття цей бруд легко змивається з поверхні кузова. Для чищення потрібно прикласти мінімум зусиль, щоб позбутися забруднень. Також менше треба застосовувати абразивні миючі засоби і мочалки, які можуть пошкодити лак.

Економія на дорогому детейлінгу

Антигравійна плівка дозволяє помітно зменшити необхідність у частому поліруванні кузова. Адже подряпини і втрата блиску нівелюються захисним шаром. Таким чином, з’являється можливість заощадити на дорогих послугах детейлінг-центрів.

Отже, основні переваги використання антигравійної захисної плівки:

  • Захист лакофарбового покриття від подряпин і сколів
  • Захист від впливу навколишнього середовища
  • Захист фар від подряпин
  • Полегшення процесу миття авто
  • Економія на детейлінгу і поліруванні

Якщо ви дбайливий автовласник, то встановлення якісної антигравійної захисної плівки — це інвестиція, яка швидко окупиться. Адже вона дозволить надійно захистити лакофарбове покриття, скло, оптику вашого авто та значно зекономити на догляді за ним.

Плівка слугуватиме вірою і правдою роками, за умови дотримання правил догляду за нею. Її встановлення — це гарантія того, що автівка завжди виглядатиме як нова, незважаючи на вплив навколишнього середовища і природній знос.

Тож, якщо ви хочете, щоб ваше авто слугувало довго і виглядало ідеально — встановіть на нього якісну антигравійну захисну плівку. Це вкладення окупиться сторицею!

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Найкращі ноутбуки Lenovo для роботи та навчання
Следующая запись
Безопасное применение таблеток силденафил: рекомендации и ограничения
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *