Бюджет міста зберігає соціальну спрямованість

Про виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року доповіла 25 жовтня під час засідання виконавчого комітету заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Анжела Шмігель.

За її інформацією, за січень-вересень 2012р. до бюджету міста надійшло доходів у сумі понад 118 млн грн (95% до планових призначень). Бюджет міста із власних надходжень загального фонду, без урахування дотацій, виконано у сумі 34 млн грн або 90% від плану.

Головним джерелом власних надходжень до бюджету міста є податок із доходів фізичних осіб – 99%. За 9 місяців 2012 року було отримано близько 23 млн грн, що становить 92% до планових призначень.

Як повідомила А.Шмігель, головними причинами невиконання планових показників є заборгованість із виплати заробітної плати по місту, режим неповного робочого тижня на деяких підприємствах, скорочення чисельності працюючих. У Жовтих Водах спочатку року чисельність працюючих по місту скоротилася на 204 особи. Загальна чисельність працюючих – 12250 осіб. Окрім того, має місце таке негативне явище як скорочення темпів зростання фонду оплати праці. Середня заробітна плата по місту в порівнянні із початком року зросла майже на 8%, у той час як середньомісячний фонд оплати – лише на 5,5%.

Станом на 1 жовтня п.р. податковий борг до усіх рівнів бюджету з урахуванням боргу підприємств-банкрутів склав 27 із половиною млн грн. Податковий борг до бюджету міста складає 10,6 млн грн, який мають 25 підприємств міста. Найбільшу питому вагу у ньому мають плата за землю, податок на прибуток.

Бюджет міста зберігає свою соціальну спрямованість. За інформацією А.Шмігель, на соціально-культурну сферу та соціальний захист населення було спрямовано понад 91 млн грн, що складає близько 76% загального обсягу видатків.

Заборгованості з виплати допомоги сім’ям із дітьми, виплати заробітної плати, оплати за спожиті бюджетними установами енергоносії, харчування дітей та учнів наразі бюджет міста не має.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение

/2012/11/05/byudzhet-mista-zberigaye-socialnu-spryamovanist/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводский народный театр объявляет набор
Следующая запись
Александр Плыс: анархия — мать порядка, или как пытаются воплотить в жизнь заветы батьки Махно в Желтых Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *