Бординських Софія та Бєлкова Маргарита успішно виступили на двох міжнародних турнірах з дзюдо

03 червня  у м. Одеса пройшов масштабний дитячо-юнацький турнір з дзюдо в спорткомплексі «Кодокан», який традиційно до Дня захисту дітей збирає юних дзюдоїстів з усієї країни. Близько 500 учасників боролись за медалі в цілому ряді вагових та вікових категорій. Причому, представляли вони не тільки нашу країну, а й Молдову, Білорусь, Росію і навіть Латвію.

Бординських Софія

Софія та Маргарита, які добре виступили напередодні на чемпіонаті України з самбо успішно виступили на цих змаганнях завоювавши золоті нагороди.


Бординських Софія

Професійний підхід організаторів перетворив цей спортивний захід в справжнє свято дзюдо: переможці і призери були нагороджені медалями, кубками, пам’ятними призами. Окремо хотілося б відзначити, що підтримати юних спортсменів і поділитися своїм багатим досвідом приїхали справжні легенди українського дзюдо – багаторазові переможці та призери різних міжнародних турнірів, призери Олімпійських ігор Руслан Машуренко і Роман Гонтюк.

04 червня у  Одеському Палаці спорту пройшов ще один турнір з дзюдо «Європа» пам’яті Небесної сотні. У якому прийняло участь понад 700 спортсменів, п’яти вікових груп. Також після змагань відбувся майстер-клас з дзюдо, який проводив срібний призер Олімпійських ігор в Афінах 2004 р, чемпіон Світу в Ріо-Де-Жанейро Нестор Хергіані. У ваговій категорії до 63 кг Маргарита виборола золоту нагороду, а Софія  у ваговій категорії до 48 кг посіла друге місце. Успішний виступ дівчат був здійснений завдяки спільній співпраці батьків, та їх тренера Шутенко Євгена Анатолійовича.

 Дівчата  гідно закінчили свій змагальний сезон. Тренерсько- викладацький колектив вітає Софію та Маргариту та бажає нових  успіхів не тільки у спорті, а у навчанні в гуманітарній гімназії.

Марина Водяна

Related Images:

/2017/06/20/bordinskix-sofiya-ta-byelkova-margarita-uspishno-vistupili-na-dvox-mizhnarodnix-turnirax-z-dzyudo/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Рыбалка – спорт – адреналин!
Следующая запись
Акція стріт-арту “Нас єднає вишиванка”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *