Центр зайнятості для осіб з інвалідністю

Уся світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з особливими потребами випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, їх духовного та культурного зростання, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні – є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики держави.
З нагоди Міжнародного дня інвалідів 30 листопада у Жовтоводському міському центрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід «Відчуй себе впевнено» для 23 безробітних осіб з особливими потребами, спрямований на підвищення рівня соціальної та професійної адаптації в сучасних умовах, досягнення повної участі їх у суспільному житті.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Наталя Мажорова вела мову про важливість підвищення рівня соціальної та професійної адаптації людей з функціональними обмеженнями у суспільному житті. Начальник відділу організації працевлаштування населення Сніжана Реута ознайомила слухацьку аудиторію з нормативно – законодавчою базою з питань регулювання трудових відносин.
Присутні розгорнули дискусію з приводу розв’язання проблем, з якими не раз стикаються особи з інвалідністю, які хочуть здобути фахову освіту, або ж під час пошуку роботи, адаптації на робочому місці. Учасники семінару обмінювалися власним досвідом вирішення наболілих питань. Наприкінці заходу багато хто у заповнених анкетах зазначив, що корисним було і підвищення рівня обізнаності із законодавчим полем у сфері праці, і вивчення етапів планування власної кар’єри, і набуття більшої впевненості у своїх силах.

Учасники збагатилися знаннями та практичними навиками, які потрібні при влаштуванні на роботу. Особливу увагу ведучі семінару зосередили на необхідності зміни стереотипів стосовно можливостей осіб з інвалідністю, їхніх життєвих успіхів, формування лідерських навичок, які допоможуть їм зорієнтуватися й адаптуватися на ринку праці.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Галієва Т.В.

/2015/12/07/centr-zajnyatosti-dlya-osib-z-invalidnistyu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Щодо електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків
Следующая запись
Інтерв’ю з начальником поліції щодо реформування поліції та стану злочинності в місті
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *