Чума ХХІ століття

…Берегти своє життя – це борг.
Е. Кант

В історії земної цивілізації, яка багата на різні катастрофи й катаклізми, знайдеться не багато подій, що, подібно СНІДу, здатні були сколихнути все людство, вселивши в нього жах перед цією хворобою. Україна за темпами розвитку епідемії ВІЛ-інфекції займає 1-е місце в Європі і 5-е – у світі, тому дана проблема є актуальною і її потрібно озвучувати.

Саме тому 21 березня 2017 року в Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який реалізується УБА за підтримки ЄС (програма Еразмус+) та діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», в рамках Тижня дитячої та юнацької книги був проведений круглий стіл з гострими кутами «Бережи здоров’я! Живи повним життям» для учнів 9 класу ЗОШ №12.
Протягом заходу працівники бібліотеки зазначили, що поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб та ознайомили підростаюче покоління з особливо небезпечним ВІЛ і його кінцевою стадією СНІД, з шляхами зараження і засобами лікування, профілактики і методами застереження від вірусу. Також упродовж заходу присутні мали можливість переглянути слайд-інфо «СНІД: людство під знаком біди», бібліо-ВІЛ-ШОК «Чорний список жертв смертельного вірусу» та матеріали з книжкової виставки «Життя без СНІДу». Під час круглого столу з гострими кутами молодь брала активну участь в обговоренні даної теми та відповідаючи на питання вікторини «Міфи і факти про ВІЛ / СНІД» показала неабияку обізнаність. А представники Жовтоводського місцевого благодійного фонду «Промінь» – психолог Тетяна Демиденко та старший соціальний працівник Євген Базилюк, ознайомили школярів зі статистичними показниками поширеності ВІЛ-інфекції в Україні, зазначивши, що Дніпропетровщина займає одне з перших місць по ним. Окремо було представлено цифрові  дані по нашому місту, які є значно меншими за обласні. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні листівки-пам’ятки.


Сьогодні сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя. Лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, тож будьте здорові та живіть повним життям).
А. Стороженко
бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції
Центральної бібліотеки
КЗК «Жовтоводська ЦБС»

/2017/03/25/chuma-xxi-stolittya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Виконком зняв питання підвищення тарифів ЖКГ та створює робочу групу з їх вивчення
Следующая запись
9-летняя пианистка Ангелина Мирошник завоевала три победы на конкурсах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *