День числа Пі в гуманітарній гімназії

14 березня 2016 року у багатьох країнах світу відзначали День числа Пі, яке широко використовується в математичних розрахунках. Усі ми ще зі школи пам’ятаємо, що його значення складає 3,14. Проте відомо, що це спрощена, скорочена версія числа, насправді ж після коми обчислено більше десяти трильйонів знаків!

День числа Пі в гуманітарній гімназії

Це число  викликає інтерес не тільки у вчених, а й у простих людей у всьому світі. Тому 14 березня (за американським форматом запису дати 3.14) відзначається Всесвітній день числа Пі. У цьому році й учні Жовтоводської гуманітарної гімназії  ім. Лесі Українки приєдналися до свята: учителі математики Н. Г. Ведута, Т. І. Мінєєва, Я. Г. Колінько провели Тиждень математики, у рамках якого організували і  Конкурс знавців числа Пі серед учнів гімназії. Результати конкурсу приємно вражають. Переможець змагання учениця 11-Б класу Анастасія Горбатова правильно назвала цілих 150 знаків після коми! Срібний призер, теж випускник з 11-Б класу, Дмитро Білоусов  згадав не набагато менше – 120 знаків. Здивувала маленька розумниця – учениця  6-А класу Софія Конаш, яка посіла почесне третє місце:  дівчинка перевершила своєю пам’яттю багатьох  старших суперників, назвавши аж 110 знаків після коми.

Змагання проходили в дружній атмосфері, сприяли консолідації дітей, підвищенню їх інтересу до такого важливого предмета, як математика. Гімназисти вкотре довели свою ерудованість і  здатність демонструвати чудові результати. Сподіваємося, Конкурс знавців числа Пі стане  традиційним для гімназії, а в майбутньому – і для всього нашого міста.

Н. Г. Ведута, учитель математики гімназії

/2016/03/21/den-chisla-pi-v-gumanitarnij-gimnazi%d1%97/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Ода сантехнику
Следующая запись
Обговорення проблеми відключення міста від теплопостачання
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *