День Святого Миколая в дитячій поліклініці СМСЧ-9

19 грудня християнський світ відзначив День святого Миколая.  В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. На нього чекають мільйони дітей і дорослих в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість і надію.

Дорослі діляться своєю любов’ю і розумінням, щоб цього справді казкового дня омріяні подарунки отримали не лише свої діти, а й ті, кого обділила доля.

В Дитячій поліклініці СМСЧ-9 вранці 19 грудня, для маленьких відвідувачів  спалахнула різдвяна ялинка і діти, які приходили на лікарняний прийом отримували стаканчик першого вітруального снігу в виді поп-корну, а денний стаціонар дитячої поліклініки отримав для всіх дітей міста від депутата  Партії Регіонів Плишевського Ю.В. подарунок – небулайзер «Omron», для проведення інгаляціонної терапії.

Нехай Божа ласка знайде сьогодні дорогу в наш край, у кожну українську домівку, до всіх відкритих та щирих сердець.Медичний персонал  СМСЧ-9 бажає всім затишку та радості у ваших домівках.Нехай святий Микола оберігає вас і дарує вам щастя, радість і надію, а Господнє благословення супроводжує протягом усього життя. 

Зам.начальника СМСЧ-9 з питань  охорони материнства та дитинства, Тарасьєва Н.М.

/2011/12/20/den-svyatogo-mikolaya-v-dityachij-poliklinici-smsch-9/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
День ліквідатора: Вклонімося і мертвим, і живим
Следующая запись
Міліції доручили боротися зі стихійною торгівлею
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *