Депутат Юрій Береза провів особистий прийом громадян у Жовтих Водах

6 лютого Юрій Береза мав особистий прийом громадян у Жовтих Водах.  У приміщенні виконкому спілкувався з людьми понад три години.

Жовті Води доволі складне і депресивне місто в Дніпропетровській області – так само як і інші, утворені фактично лише задля обслуговування великих комбінатів або підприємств важкої промисловості.

Попри все, це місто особливе ще й тим, що тут живе величезна кількість неймовірних людей, котрі постійно допомагають армії та працюють на розвиток країни, сильні волонтери й добровольці, які захищають країну від ворога.

Юрій Береза в Жовтих Водах

Мені важливо зустрічатися з людьми особисто, щоб отримувати інформацію з перших вуст. Переконаний, що ця зустріч не остання і найближчим часом матиму змогу знову провести подібну.

За підсумками цієї зустрічі:

По шахті ТОВ “Восток-Руда”. Домовились з керівництвом, міським головою та представниками громади вже наступного тижня відвідати підприємство і разом випрацювати порядок вирішення проблем та майбутнього існування шахти.

Домовились з міським головою про створення робочої групи, яка систематизує найголовніші питання з теплопостачанням для жовтоводців. Є будинки, які давно відмовились від послуг центральних тепломереж, однак досі судяться з організацією; порушувалось питання можливості встановлення автономного опалення; ремонту старого радянського житла тощо ( це знову ж таки до питання “ефективності” старої системи надання комунальних послуг та реорганізації галузі).

І, звісно, говорили про питання, типові для країни: захист прав громадян, покращення правопорядку в місті, підтримка незахищених верств населення, медична допомога.

Важливим є зрозуміти: громада міста має бути єдиним міцним кулаком, щоб бути ефективними. Для цього треба обмінюватись контактами, досвідом і готувати свої пропозиції до місцевої влади.
Зі свого боку обіцяю надавати всю підтримку, яку я можу надати як народний депутат.
Дякую ще раз всім, хто зміг зі мною зустрітись.

Юрій Береза

/2016/02/08/deputat-yurij-bereza-proviv-osobistij-prijom-gromadyan-u-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтые Воды должны за газ 36,6 млн грн.
Следующая запись
Помощь для Юрия Скрыпника
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *