Дітей бійців АТО привітали із новорічними святами

Новий Рік – казкова пора, час здійснення дитячих мрій та бажань, а особливо тих, чий тато захищає або захищав Україну. На два дні представники міської влади, Жовтоводського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ГО «Афган», ГО «Українська Софія», БФ «Герда» ім. А.Смольської, Жовтоводського міського військового комісаріату за підтримки народного депутата України Юрія Берези та СООП перетворилися на справжніх чарівників.

У переддень новорічних та різдвяних свят міський голова Володимир Абрамов разом із головою ГО «Афган» Сергієм Іщенко та директором Жовтоводського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Скибою із подарунками завітали до родини загиблого учасника АТО Федорченка Сергія Сергійовича, яка наразі проживає у Жовтих Водах.

Завдяки підтримці народного депутата України Юрія Берези та БФ «Герда» ім. А.Смольської Аліна Федорченко отримала величезний дитячий ляльковий будинок, а син Гліб – сучасну іграшкову машину.

Також у рамках соціальної акції «Від серця до серця» відділ освіти, Громадська рада учасників АТО при виконкомі привітали дітей бійців АТО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з особливими потребами з новорічними святами та вручили подарунки від народного депутата України Юрія Берези.

За підтримки Східної об’єднаної організації профспілки привітання з нагоди свят отримали 8 дітей військовослужбовців із числа демобілізованих, загиблих та поранених, які воювали на Сході України.

Та не лише малечу вітали того дня: Указом Президента України від 12.10.2016р. №442/2016 за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків орденом «За мужність» III ступеня нагородили сержанта Юрія Карнаухова. Вручення нагороди пройшло у міському військкоматі 29 грудня.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, фото Віталія Жушмана

/2017/01/03/ditej-bijciv-ato-privitali-iz-novorichnimi-svyatami/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовті Води. Рік 2016-й. 100 фото миттєвостей
Следующая запись
Для точного раскроя и высококачественной лазерной резки: прецизионные системы движения
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *