Дитячому будинку сімейного типу родини Людмили Чуб – 10 років

10 років тому, а саме 10 листопада 2006 року, рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради №553 було створено дитячий будинок сімейного типу на базі сім’ї Чуб Людмили Едвардівни. Із привітаннями та подарунками 10 листопада 2016 року завітали до родини представники Жовтоводського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

chub

За роки існування у її домі знайшли свою сім’ю 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ця родина є першою в місті Жовті Води, яка заснувала дитячий будинок сімейного типу, підтримала політику держави щодо сімейних форм виховання для дітей, які втратили сім’ю.

Бути матір’ю – справа нелегка, а бути матір’ю-вихователькою для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – це ще й велика відповідальність, яку Людмила Едвардівна гідно несе протягом 10 років. Кожна дитина для неї – індивідуальність, окрема історія, до якої потрібен індивідуальний підхід.

Родина є творчою: тут малюють, співають, займаються рукоділлям. Діти беруть активну участь у шкільному житті. Одна вихованка родини відвідує музичну школу, тому жодне свято, а їх у родині багато, не обходиться без художніх номерів дітей: грі на акордеоні та виконанні пісень.

На сьогоднішній день у родині Чуб проживає шестеро дітей, яким Людмила Едвардівна віддає свою любов, тепло та ласку. Мати-вихователька турбується не лише про утримання дітей, а й значну увагу приділяє навчанню, отриманню професійної освіти, підготовці до дорослого життя. Чуб Людмила Едвардівна вже сьогодні піклується про майбутнє дітей, тому завчасно вирішує питання, пов’язані із забезпеченням житлом.

Усією родиною відзначають всі свята, до яких долучаються і друзі. Мати-вихователька виховує у дітей повагу до сімейних цінностей, піклується про збереження теплих турботливих відносин між братами та сестрами. Людмила Едвардівна підтримує тісні стосунки з навчальними закладами, в яких навчаються діти, не пропускає жодних батьківських зборів.

Кожний випускник школи, в залежності від здібностей, обов’язково продовжує подальше навчання. Четверо із них вступили до ВУЗів, п’ятеро отримують освіту в середніх навчальних закладах, 10 закінчили середні спеціальні заклади та здобули професію. Усі вони знайшли своє місце в житті, завдяки зусиллям своєї нової мами. На сьогодні 11 вихованців створили свої власні сім’ї та виховують 10 дітей, яких Людмила Едвардівна вважає своїми онуками.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фото: Віталій Жушман

/2016/11/18/dityachomu-budinku-simejnogo-tipu-rodini-lyudmili-chub-10-rokiv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Віче-реквієм до Дня Гідності та Свободи
Следующая запись
Статистичні дані по м. Жовті Води
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *