Дівчина із Жовтих Вод візьме участь у відборі на Євробачення!

До редакції газети «Вісник краю» звернулася відома у місті Жовті Води майстер makeup Сніжана Усова з проханням підтримати на відборі у конкурсі Євробачення-2017 її колишню однокласницю, дівчину із Жовтих Вод – Ірину Кульшенко. Ірина народилася у нашому місті, разом зі Сніжаною вони закінчили у 2005 році гуманітарну гімназію ім. Л.Українки.

Panivalkova

Виступатиме вокалістка у складі тріо Panivalkova.До тріо також входять Ірина Лузіна та Дарина Пугачова. Дівчата визначають свій стиль як «чуттєвий мінімалізм».

«По-настоящему увлеклась музыкой 3 года назад, когда появилась Панивалькова. До этого были попытки что-то сочинить, где-то выступить, однако такого колоссального удовольствия от процесса, как сейчас, я не получала. Окончила музыкальную школу по классу фортепиано. После окончания школы не притрагивалась к инструменту около 10 лет. Но Панивалькова не позволила мне загубить свой талант», – розповідає в інтерв’ю Ірина.

«Ірина дуже талановита! Я хочу її підтримати і запрошує долучитися до цього жовтоводців!» – звертається до наших читачів Сніжана Усова.

Тріо Panivalkova виступатиме у прямому ефірі на каналах СТБ та UAПерший 11 лютого о 19.00. Відправляйте смс 7 на номер 7766.

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/panivalkova/

Людмила НОВОШЕВСЬКА, “Вісник краю”

#panivalkova #eurovision2017

/2017/02/10/divchina-iz-zhovtix-vod-vizme-uchast-u-vidbori-na-yevrobachennya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Пострадавшую от ожогов Яну Насонову перевели в реанимацию областной больницы
Следующая запись
Обговорення створення Географічно-інформаційної системи в місті
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *