DJI: квадрокоптери для тривалої зйомки з потужною камерою

DJI: квадрокоптери для тривалої зйомки з потужною камерою

DJI — китайська компанія, яка стала популярною завдяки своїм квадрокоптерам, які використовують у всьому світі. Хоча ця компанія також займається виробництвом камер і додаткового обладнання для зйомок. DJI дрон використовується практично кожним професійним оператором для створення фото і відео контенту.

Чи варто очікувати на гарантійний ремонт дронів DJI в Україні

На всі моделі, зокрема й найпопулярнішу DJI Mavic 3, є офіційна гарантія від виробника — 12 місяців, для ремонту нікуди дрон відправляти не потрібно, ви просто можете звернутися в офіційний сервісний центр, яких в Україні досить багато. 

Варто зазначити, що DJI дрони на цьому ринку вже давно і всі моделі вже обкатані мільйонами польотів, тому поломки з вини виробника трапляються дуже рідко, і якщо працювати з ними акуратно і за інструкцією, то скоріше за все звертатися в сервісний центр не доведеться.

Який дрон вибрати для тривалої зйомки

Не можна сказати який квадрокоптер для тривалої зйомки від DJI найкраще замовити, оскільки практично у всіх моделей тривалість максимального польоту однакова, зазвичай це до 46 хвилин.

Тож потрібно врахувати інші ваші вимоги для дрона, ваш бюджет і тоді можна підібрати відповідну модель. Одна з найпопулярніших і нових моделей — DJI Mavic 3, закриє практично всі ваші завдання і всього за 97 тисяч гривень. Одна проблема, що через популярність цієї моделі, вона рідко буває в наявності і потрібно робити попереднє замовлення і чекати певний час.

За якої температури можуть працювати дрони DJI?

— Робоча температура практично для всіх моделей від -10 до +40 градусів за Цельсієм. Практично в будь-яку пору року у вас вийде політати на дроні, окрім днів, коли буває сильний мороз, у такі дні будь-яка техніка починає працювати нестабільно.

Чи є стабілізація у дронів DJI?

— Так, у всіх моделей є стабілізація, зазвичай по 3 осях, тож можете не переживати, ваше відео буде плавним.

Чи можна під’єднати смартфон для керування Mavic 3?

— Не тільки можна і потрібно, це одна з основних фішок цієї та багатьох інших моделей, завдяки якій вийшло зробити дрони дешевшими і компактними. Оскільки за замовчуванням немає екрана у пульта, але можна підключити практично будь-який смартфон до пульта управління і спостерігати за вашим дроном у польоті. Можна докупити спеціальний пульт з екраном, але для більшості завдань достатньо і стандартного пульта з підключеним смартфоном.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Электросамокат: удобный альтернативный транспорт для перемещения по городу
Следующая запись
Cauvo Capital: обзор компании и отзывы реальных трейдеров
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *