Доля промисловості м. Жовті Води складає 1,1% у загальнообласному обсязі

Аналіз показників діяльності жовтоводських промислових підприємств постійно здійснює міський відділ статистики.

Промисловість м.Жовті Води у статистичних обстеженнях випуску промислової продукції на теренах області представляють великі та середні підприємства, що відносяться до добувної галузі (Державне підприємство “Східний ГЗК”, ТОВ “Восток–Руда”), переробної (ТОВа “Позитрон GMBN”, “НВП “Тетра”, “НТТ Технотрон”, “Технологічні системи і машини”, “Білмакс”, ВП “Автоматика та машинобудування” НАЕК «Енергоатом», ПрАТ “М’ясна фабрика Дніпровсько-Жовтоводська асоціація заготівельників”, ТОВ “Інженерна компанія “Кріпто”, промислове виробництво виправного закладу МВС України), а також сфери промислових послуг – Жовтоводське управління по експлуатації газового господарства ПАТ “Дніпропетровськгаз“, комунальні підприємства “Жовтоводськтепломережа”, “Жовтоводський водоканал “Дніпропетровської обласної ради”).

Ними виготовляється широкий спектр промислової продукції.

У добувній галузі – це енергетична продукція, руди та концентрати залізні неагломеровані, в легкій – білизна постільна, трикотаж спідній, піджаки, куртки та блейзери робочі, брюки та бриджі  чоловічі та хлопчачі; у хімічній – гази промислові, кислота сірчана, вуглеводні ациклічні, машинобудуванні – механізми для переміщення локомотивів, штовхачі вагонеток шахтних, вагоноперекидачі та інше спеціальне устаткування для завантажування та розвантажування вагонів, машини бурильні та прохідницькі, вагони вантажні несамохідні. Також виробляється продукція для будівництва (стінові будівельні матеріали, блоки та цегла з цементу, штучного каменю чи бетону), теплоенергія, вузли та деталі, надаються послуги промислового характеру.

Сфера малого бізнесу не має значної питомої ваги у випуску промислової продукції міста. Нею виробляється, переважно, продукція харчової та легкої промисловості.

За січень-червень 2017 року промисловими підприємствами-учасниками короткотермінових обстежень реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 2088,8 млн.грн., це за вагою вкладу в загальнообласний обсяг обороту від промислової діяльності становить 1,1%.

ІА «Имеется мнение», фото: Людмила Новошевська

/2017/09/08/dolya-promislovosti-m-zhovti-vodi-skladaye-11-u-zagalnooblasnomu-obsyazi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах граждане отравились ядовитой настойкой
Следующая запись
Будівельники міста. Інтерв`ю з Едуардом Ханісом
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *