Доставка води додому в Дніпрі: замовлення недорогої питної води в офіс

Доставка води додому в Дніпрі: замовлення недорогої питної води в офіс

Більшість жителів Дніпра погодяться з тим, що якість води в нашому місті не дуже висока, перенасичення хлорки, поганий запах, каламутний колір, все це можна сказати про воду, яка тече з наших кранів. Тому пити таку воду не те, що не корисно, а скоріше за все і шкідливо. Доставка води Дніпро дасть змогу вам замовити додому або в офіс бутильовану воду від ТМ «Наяда» найвищої якості. Таку воду можна пити із задоволенням і навіть корисно.

Купувати бутильовану воду чи очищати самому за допомогою фільтра?

Дуже складне питання з великою кількістю «але». Бутильована вода від хорошого постачальника завжди буде якісною і 100% добре оброблена, тому таку воду приємно пити. А ось очищаючи дешевим фільтром, може виявитися, що він практично не працює, і ви будете пити ту саму воду, що тече з крана без очищення. Але зате варіант з фільтром набагато дешевший і простіший, потрібно один раз встановити фільтр і все, а у випадку з доставкою бутильованої води, потрібно постійно замовляти нову воду, зустрічатися з кур’єром і коштує це в рази дорожче. Але за хорошу і корисну воду можна і переплатити, я так вважаю.

Важливо згадати, що кип’ячена вода точно не заміна бутильованої або навіть фільтрованої води. Під час кип’ятіння вода знезаражується, але більшість шкідливих речовин у ній залишаються, наприклад, солі жорсткості просто випадають в осад.

Про компанію ТМ «Наяда»

Багато жителів нашого міста чули про цю компанію, оскільки вони займаються продажем бутильованої води з 2000 року, скоріше за все це перша компанія з доставки води в Дніпрі. Більше 90% клієнтів користуються послугами ТМ «Наяда» вдруге, що вселяє довіру. Про повний цикл очищення і знезараження води ви можете почитати на їхньому сайті, там навіть відео є з їхнього виробництва.

Як замовити доставку води в Дніпрі

Усе дуже легко, вам потрібно просто зайти на сайт ТМ «Наяда» і замовити потрібну кількість води, можна це зробити через форму на сайті, через телеграм-бот або за одним із номерів телефону, що зазначені в шапці сайту. Зазвичай вода доставляється протягом 3-4 годин після підтвердження замовлення. В область доставка здійснюється в певні години. Вартість одного бутля на даний момент дорівнює 105 гривням, це без урахування тари. За кожен бутель потрібно буде залишити заставу в розмірі 200 гривень, яку вам повернуть, якщо ви здасте тару назад.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Почему важно посещать сеансы массажа
Следующая запись
Топ-10 фишек iOS 16, которые вы могли пропустить
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *