Дзвони Чорнобиля закликають: «Пам’ятайте!»

26 квітня традиційно біля пам’ятного знаку «Жовтоводцям за мужність та героїзм, виявлені при виконанні завдань Вітчизни» відбувся мітинг, присвячений 24-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Леонід Ляліков, голова міської організації «Союз Чорнобиль Україна»

Хвилиною мовчання, покладанням квітів та вінків до пам’ятного знаку вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС представники виконавчого комітету, керівники підприємств, установ та організацій міста, а також учні шкіл.

У ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС брали участь близько 2800 жовтоводців. Нині на території міста проживає 535 ліквідаторів, із них 47 осіб – ліквідатори І категорії, які безпосередньо брали участь у ліквідації аварії на 4-му блоці або поряд із ним, а отже на сьогодні мають серйозні проблеми зі здоров’ям. «Якби не ці 2800 жовтоводців і багато-багато інших людей, то я не знаю, як би нам жилося сьогодні. Наслідки цієї жахливої трагедії могли бути катастрофічними для всієї України. Ми в черговий раз від імені усієї громади повинні сказати слова вдячності ліквідаторам аварії на ЧАЕС та побажати їм та їхнім сім’ям міцного здоров’я», – відзначив під час своєї промови міський голова Василь Голуб.

Звернувся до присутніх і Леонід Ляліков, голова міської організації «Союз Чорнобиль Україна», із гіркотою у голосі пригадуючи тих, кого вже не стало. За його словами, на сьогодні понад 400 осіб пішли з життя. «У Чорнобилі ми були один за одного: дружба, товариство, солідарність! Не було жодних відхилень від виконання поставлених завдань» – емоційно підкреслив Леонід Ляліков.

Дзвони Чорнобиля закликають: «Пам’ятайте!»

На завершення чорнобильцям було вручено пам’ятні подарунки, почесні грамоти та медалі. Надалі захід було продовжено в міському історичному музеї, де на чорнобильців чекав пам’ятний концерт, підготований учнями СШ №10.

Людмила Новошевська, фото автора, РИА «Имеется мнение»

/2010/04/30/dzvoni-chornobilja/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводцы приглашают на встречу
Следующая запись
Про урны, лавочки, и социальную ответственность
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *