Едуард Клеопа про разрахунки за освітлення. Відеорепортаж.

22 серпня знімальній групі телекомпанії «Жовті Води» вдалося поспілкуватись з начальником П’ятихатського РЕМ Едуардом Клеопою. Було поставлено ряд запитань щодо рахунків за освітлення місць загального користування, що були виставлені мешканцям міста Жовті Води, а також щодо можливого відключення освітлення.
«На сьогоднішній день ми працюємо відповідно до діючого законодавства. В першу чергу це Закон України «Про електроенергетику» та постанови НКРЕ – державного органа, на який серед інших завдань покладено також функції з розробки, затвердження та введення в дію тарифів на електроенергію, а також правил користування електричною енергією», – повідомив Е.Клеопа.

За словами начальника ПРЕМ, дії енергопостачаючої організації (тобто самого ПРЕМ) в частині виставлення рахунків повністю обґрунтовані та законні. Відповідно до пункту 3.6 Правил користування електричною енергією, власник або балансоутримувач житлового фонду зобов’язаний встановити на будинок розрахунковий лічильник, що буде враховувати обсяги споживання електроенергії всіма споживачами, в т.ч. й електроенергії, використаної на освітлення будинкової та прибудинкової території, на експлуатацію ліфтів тощо. Згідно даних таких лічильників і повинні проводитися розрахунки балансоутримувача, в данному випадку ВЖРЕО, за спожиту електроенергію.

«Ми виставили рахунки ВЖРЕО, а не мешканцям, і рахунки ці повинне сплачувати ВЖРЕО як балансоутримувач житлового фонду взагалі та внутрішньобудинкових електричних мереж зокрема. ВЖРЕО не має права виставляти населенню рахунки за електроенергію, а тільки за послуги по утриманню мереж», – зазначив Е.Клеопа.
Втрати електроенергії у внутрішньобудинкових мережах, пов’язані з їх неналежним технічним станом, у т.ч. пов’язані з розкраданням електроенергії, також покладаються на балансоутримувача, тобто знову ж таки на ВЖРЕО.

З приводу можливих відключень начальник ПРЕМ відповів наступне:
— Так, будемо відключати ті об’єкти, що оговорені договором. Якщо в результаті населенню не будуть надані послуги, населення має право звертатися до суду та вимагати компенсації за неналежне надання послуг ВЖРЕО.

Текст та відео – телекомпанія “Жовті Води”

/2008/08/28/%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%B0%D1%80%D0%B4-%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%80%D0%B0%D1%85%D1%83%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
42 тысячи гривен – Западной Украине
Следующая запись
В результате ДТП в Желтых Водах погиб водитель скутера
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *