Ефективне те, що утверджує своє!

Історія України породила самобутній феномен – козацтво. Це була об’єднана, згуртована, ідейно і духовно зцементована, суворо дисциплінована національна сила. Відродження в наш час козацьких традицій є надзвичайно важливою справою. І нам, потомкам наших пращурів, козакам Українського Реєстрового козацтва, належить продовжити велику місію козацтва. 

На базі школи №8 учнів шостого класу урочисто приймали в «ДЖУРИ», клас козацько-лицарського спрямування, дитячу організацію національно-духовного відродження Українського козацтва.

Дитяча організація «ДЖУРА»  є добровільною, незалежною, позапартійною, громадською організацією, яка діє на підставі Конституції України і чинного законодавства України.

Ідея створення такої організації не нова, але в Жовтих Водах це вперше. На посвяті в козачата був присутній представник Гетьман Українського Реєстрового козацтва в Дніпропетровській області генерал – полковник УРК Юрій Іванович Засядьвовк, який побажав козачатам добре вчитись, своєю поведінкою в школі і дома бути прикладом, виховувати себе як духовно, так і фізично.

А ми, козаки Жовтоводського козацького полку УРК, працюємо з учнями над вихованням у дітей історичної свідомості, активної громадської позиції, національної гідності і самосвідомості.

Велику роботу по підготовці, організації та проведенні свята провели директор школи Ірина Володимирівна Катіна, заступник з виховної роботи Ірина Василівна Арендарчук, педагог-організатор Тамара Віталіївна Седченко, класний керівник Віра Миколаївна Семуха.

Ці  педагоги зрозуміли ідею нашого козацтва  – організувати центр козацької етнопедагогіки та професійно підійшли до втілення її в життя.

Адже громадський рух – це система громадського навчально-виховного впливу нового типу, що покликана дати молоді додаткову козацько- лицарську освіту, забезпечити духовний зв’язок з предками, розвинути стосунки з сучасниками. Відродження засобів козацької педагогіки має на мету виховати фізично здорових, морально чистих, мужніх та сильних духом громадян незалежної України.

Микола ДІДИК

/2013/12/04/efektivne-te-shho-utverdzhuye-svoye/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
#Євромайдан Жовті Води
Следующая запись
Александр Сорокин: ВостГОК не позволит поставить под угрозу жизнь тысяч людей в угоду политическим распрям
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *