Фестиваль «Піснею повниться душа» пройшов уже в сімнадцятий раз

17-й фестиваль хорових, вокальних та фольклорних колективів «Піснею повниться душа», присвячений Дню соборності України , відбувся 23 січня у Палаці культури комбінату.

У заході взяли участь творчі колективи Центру народної творчості, культури та дозвілля ДП «СхідГЗК», Будинку культури «Родина», музичної школи, відділу освіти, а також хор «Живі води» (всього більше 20 колективів-учасників).

На сцену виходили талановиті жовтоводці у віці від 6 і старше 80 років, які своїми вокальними здібностями та артистизмом приємно вражали глядачів. Враховуючи погодні умови, організатори хвилювалися: чи не злякає мороз любителів мистецтва? Проте сумніви були марними: в залі зібралося багато жовтоводців, які отримали безліч приємних емоцій від фестивалю та не жалкували аплодисментів і не соромилися голосно кричати: «Браво!» після гарних виступів.

До участі у фестивалі творчі колективи підготували досвідчені керівники: Тетяна Михайлюк, Микола Кузнєцов, Світлана Хавренко, Валерій Маньковський, Світлана Сахнюк, Ірина Ушенко, Лариса Ревенко. Всі колективи були відзначені грамотами та сувенірами від відділу культури, начальник якого Олена Кузьмінська висловила щиру вдячність всім учасникам заходу. «Окремі слова подяки я хочу сказати Миколі Володимировичу Флейтуху, – зазначила О.Кузьмінська. – Саме він 17 років тому заснував цей чудовий щорічний фестиваль, який сприяє зміцненню українських народних традицій, об’єднує громаду. Спасибі керівництву ДП «СхідГЗК» за надання зали Палацу культури та всьому колективу ЦНТКіД за чудове організаційне забезпечення фестивалю».

ІА «Имеется мнение»

/2016/02/15/festival-pisneyu-povnitsya-dusha-projshov-uzhe-v-simnadcyatij-raz/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводское море им.Грушевского. Фотофакт
Следующая запись
ДТЭК грозит очередным отключением «Восток-Руде» и соседним абонентам
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *