Гостини у козацького батька Дмитра Яворницького

11 лютого 2016 року в бібліотеці-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС» для учнів 9 класу СЗШ №10 проведено вечір-портрет «Життя в ім’я України» в рамках регіональної кампанії «Дмитро Яворницький – ім’я овіяне легендами».

b1

Працівники бібліотеки познайомили присутніх з життєвим шляхом та науковою і творчою діяльністю нашого земляка, видатного українського історика, академіка, етнографа, письменника, археолога, фольклориста Дмитра Яворницького. Мультимедійна презентація з унікальними фото світлинами та документами доповнили цілісний портрет вченого. Найбільшої уваги було приділено діяльності Д.І. Яворницького як дослідника запорізького козацтва. Доповнила захід презентація книжкової виставки – знайомства «Славетний син козацької України».


b2

Вивчення і збереження історії українського козацтва продовжують і нинішні покоління жовтоводців. Змістовний виклад історії українських національних бойових мистецтв, зокрема козацьких традицій, доцента кафедри гуманітарних наук ІП «Стратегія», голови цивільного корпусу «Азов» В. В. Дутчака зацікавив всіх присутніх. А з діяльністю міської громадської організації «Школа Козацького Гарту “Хорт” ім. М. Пошедіна» познайомив молодь А. Святенко.

b3

Маючи на прикладі життя та багатолітню самовіддану подвижницьку діяльність Дмитра Яворницького, ми, нащадки, маємо повсякчас докладати і свої особисті зусилля на те, щоб зберігати нашу історію, традиції, та пам’ятати, якого роду ми діти, і чиїх батьків, бо «козацькому роду нема переводу»!
Семенченко С.А., завідуюча бібліотекою-філією№1 для молоді

/2016/02/13/gostini-u-kozackogo-batka-dmitra-yavornickogo/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Задержан за разбой
Следующая запись
У Жовтих Водах успішно працює стоматолог із Донеччини
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *