Гостини у козацького батька

15 вересня у бібліотеці-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС» в рамках регіональної кампанії «Дмитро Яворницький – ім’я овіяне легендами» провели віртуальну екскурсію «Гостини у козацького батька Дмитра Яворницького» (Меморіальний будинок-музей)  для 7 класу СЗШ №10.

В ролі екскурсоводів виступили працівники бібліотеки, які ознайомили користувачів з постаттю Дмитра Яворницького та його багатогранною діяльністю. Не оминули бібліотекарі й історії повернення видатного краєзнавця до рідної України, купівлі місця для садиби в м. Катеринославі, побудови власного будинку та створення меморіального музею.

Присутні поринули в атмосферу «куреня» Батька Запорозької Січі, заглянули до творчої лабораторії вченого, пройшлися кімнатами та східцями будинку, роздивилися картини, фотографії та власні речі господаря.

Наприкінці заходу увагу гостей звернули на книжкову виставку-знайомство «Славетний син козацької України: Дмитро Яворницький» та запропонували відвідати будинок-музей вже не у віртуальному, а у реальному просторі.

А. Стороженко, бібліотекар абонементу бібліотеки-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС»

/2016/09/16/gostini-u-kozackogo-batka/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
З 15 вересня у ПАТ «Дніпропетровськгаз» стартував Місячник з безпечного використання газу у побуті
Следующая запись
Твоє місто – твоя ініціатива – твій проект!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *