Готуємость до зими: яке електротехнічне обладання може знадобитись вдома?

Електротехнічне обладнання з часом втрачає свої первісні характеристики через постійні навантаження та природний процес зношування складових елементів. Тому із збільшенням навантаження особливо в холодний період, ризик його виходу з ладу зростає. Застаріле обладнання електротехнічне може стати причиною аварій у мережі, оскільки поступово губить потенціал до витримки великих навантажень. Тому більшість поломок трапляється при запуску систем опалення. Також постійні стрибки напруги, що виникають при вимиканні електропостачання, негативно впливають не тільки на застаріле обладнання, а й також виводять з ладу нові елементи мережі. Тому своєчасна перевірка та заміна зношених компонентів електричної системи, модернізація наявного ланцюга перед зимовим періодом є ключовим моментом у забезпеченні безпеки та ефективності електросистем.

Яка електротехнічна продукція може знадобитись?

Безпека в побутовому електромережевому ланцюзі є основоположним аспектом, якому потрібно приділити особливу увагу. Сьогодні фахівці рекомендують розбивати побутовий ланцюг на декілька ділянок. Така система надає можливість при вимкненні однієї з ділянок дозволити іншим участкам ланцюга продовжувати повноцінну роботу. Планування такої мережі має бути доручене кваліфікованому фахівцю, який не тільки визначить перелік основних елементів, а й розробить оптимальну схему її організації. В результаті буде визначено, які необхідно купити електротехнічні пристрої та матеріали, зокрема:

  • Вимикачі та розетки, із урахуванням необхідності заземлення та УЗО.
  • Клеми для з’єднання кабелів, а також додаткові матеріали по типу гофри чи кабель-каналів в залежності від типу проводки.
  • Захисну автоматику, включаючи приладдя відключення, автоматичний вимикач, та, за потреби, диференціальний автомат.
  • Розподільний щит для ефективного управління електропостачанням.
  • Розподільні коробки, в яких обирається оптимальний варіант форми і кількості з’єднань.
  • Кабель, із вибором відповідного матеріалу (мідь чи алюміній) та розміром перерізу залежно від планованого навантаження.

Основні рекомендації щодо розробки побутової електромережі від компанії АСКО-УКРЕМ

Для приладів високої потужності, таких як духовки, бойлери та пральні машини, краще виділяти окремі електролінії, забезпечуючи стабільне живлення та запобігання перевантаженню. Особливу увагу слід звернути на лінії, які заводяться у санвузли. Їх слід оснащувати додатковими заходами захисту через високий рівень вологості в цих приміщеннях.

Використання захисних автоматичних вимикачів є критично важливим для уникнення короткого замикання та перевантаження особливо у зимовий період підвищеного попиту на електрику. Щоб правильно розрахувати потужність мережі, слід взяти до уваги сумарну потужність всіх пристроїв та споживачів, які будуть підключені.

Спланувати закупку можливо на основі креслень, які допомагають визначитись з такими даними:

  • врахування кабельних трас з кількістю та типом жил, а також довжини;
  • детальне відображення техніки у розподільному щиті;
  • точне розміщення вимикачів, розеток і освітлювальних приладів з зазначенням їх типу та принципом підключення.

Зручно і економічно вигідно купувати всі електротехнічні пристрої та комплектуючі в одному місці, віддаючи перевагу співпраці з українськими корпораціями по виробництву електротехнічного обладнання, такими як АСКО-УКРЕМ. Це продавці, які мають сертифікацію та надають гарантію якості.

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Фьючерсы на Биткоин: что нужно знать перед тем, как использовать?
Следующая запись
Что такое гироборд
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *