Інформація щодо перереєстрації даних квартирного обліку

Для налагодження чіткого і прозорого ведення квартирного обліку, Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 11 березня 2011 року № 238 «Про єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

У зв'язку з цим, Жовтоводська міська рада повідомляє всіх громадян, які перебувають на квартирному обліку, про необхідність проходження перереєстрації.

Для цього потрібно подати до 01.01.2012 р. у  відділ ЖКГ Жовтоводської  міської ради необхідні документи, перелік яких передбачений формою, затвердженою Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а саме:

1.  Довідки з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (Ф-№9) всіх членів сім'ї, які перебувають на квартирному  обліку;

2.  Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі). Для громадян, які винаймають житло в будинку державного або громадського житлового фонду – копія договору піднайму, в будинку житлово-будівельного кооперативу або в будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності – копія  договору найму.

3.  Копії паспортів (ст.1, 2 та всі сторінки реєстрації) черговика та дорослих членів сім'ї;

4.  Копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім'ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;

5.  Довідки з місця праці (навчання) черговика та дорослих членів сім'ї, копія пенсійного посвідчення;

6. Копія свідоцтв про одруження (народження неповнолітніх членів сім'ї) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї;

7.  Довідка з бюро технічної інвентаризації та з фонду комунальній власності про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім'ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі.

8.  Копії документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку

Прийом документів проводиться з понеділка по п'ятницю з 09.00-16.00 год. за адресою: м. Жовті Води, вул. Петровського, 33 каб. № 110

Громадяни, які, станом на 01.01.2012 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та, відповідно до ст. ст. 34, 42 Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.

Аналогічно перереєстрація проводиться на підприємствах (установах, організаціях), що ведуть самостійний квартирний  облік. Для цього, черговикам цих підприємств (установ/організацій), потрібно подати необхідний пакет документів для проходження перереєстрації квартирного  обліку за місцем праці.

Наталя Дубовик, головний фахівець відділу ЖКГ виконкому жовтоводської міської ради

/2011/10/27/informaciya-shhodo-perereyestraci%D1%97-danix-kvartirnogo-obliku/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Руслана Писанка на желтоводской сцене
Следующая запись
Нет тепла? Звони в теплосеть
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *