Інформаційний запрос до міського голови

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ДЕПУТАТ  ЖОВТОВОДСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ V СКЛИКАННЯ

БІЛЬЧЕНКО  ОЛЕКСІЙ  ВАЛЕНТИНОВИЧ

Міському голові

Голубу Василю Федоровичу

Окружний адміністративний суд  міста Києва Постановою N 2/34 ( v2_34805-08 ) від 09.06.2008 (далі постанова №2/34), прийняв рішення: «Визнати незаконним наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06 листопада 2007 року №169 «Про затвердження змін   до   наказу   Міністерства   будівництва,   архітектури   та   житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 р. №4» Також посилання на цю постанову є в наказі Міністерства   будівництва,   архітектури   та   житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 р. №4. Згідно Конституції України та КАС України рішення судів є обов’язковими до виконання на всій території України.

В постанові №2/34 зазначається слідуюче: «Відповідно до частини 8 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може визнати нормативно-правовий акт незаконним чи таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, повністю або в окремій його частині, та з урахуванням вимог цієї норми, суд не вбачає підстав для задоволення вимог щодо скасування оскаржувального акту». Тобто, згідно з КАС визнання наказу незаконним достатньо для того, аби зупинити його дію на території України і нема необхідності в його скасуванні.

В зв’язку з вищевикладеним прошу Вас проінформувати, чи враховує постанову суду №2/34 постійно діюча  міжвідомча комісія  для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж ЦО і ГВП при розгляданні заяв на відключення індивідуальних споживачів від мереж ЦО і ГВП.

Згідно зі Статтею 13 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» відповідь прошу надати у десятиденний термін.

О.В. Бильченко

/2009/06/10/zapros/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Новые песни о главном
Следующая запись
Как журналисты Желтых Вод отмечали профессиональный праздник
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *