Інтелектуальні ігри в ІП «Стратегія»

11 квітня на базі інституту вперше в місті була проведена інтелектуальна гра «Ерудит», в якій прийняли участь учні шкіл міста та регіону.

У Жовтих Водах вперше був проведений турнір шкільних команд по брей-рингу. Відбувалася ця подія на базі інституту підприємництва «Стратегія». В боротьбі прийняли участь шість команд з міських шкіл №№ 5, 8, 11, 12, ліцею та команда з ЗОШ села Петрівське. Турнір тривав більш ніж дві години. Гра проходила жваво та драматично. Учасникам довелося відповідати на доволі складні питання. Відповіді часто знаходилися у результаті тривалих розмірковувань та напружених обговорень. У результаті, з невеликою перевагою від школи №11, перемогла команда ліцею. Переможці отримали традиційний для цієї гри приз – сову та видання енциклопедії.

Між тим, грамоти та солодкі призи отримали всі команди-учасники. Організатором турніру став інститут підприємництва «Стратегія». Цю ініціативі підтримали Жовтоводський виконком та Головне управління освіти Дніпропетровської обласної ради. Перша спроба об’єднати старшокласників міста корисною та цікавою розвагою дозволила засновникам гри важливі особливості її організації. Перший досвід дозволив з’ясувати правила, зміст питань, технічні деталі проведення турніру.
Готовність учасників зустрітися ще раз – головна запорука успіху починання. Ініціативна група інституту вважає, що турніри слід проводити раз на два місяці. Тільки у цьому випадку можна розраховувати на те, що школярі навчаться командній грі.

До початку літніх канікул інститут збирається провести ще одну зустріч – 16 травня. Ця гра буде закривати перший, нажаль, дуже короткий сезон шкільного брей-рингу у нашому місті. Очікується участь значно більшої кількості команд, у тому числі з міста Кривий Ріг. Наступний сезон турніру розпочнеться уже у вересні, з початком нового навчального року.
Сергій Тарасюк, http://strategy.at.ua

/2009/04/14/brein-ring/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах танцуют все!
Следующая запись
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *