Інтерв’ю з кандидатом на посаду міського голови Ядикіним С.В.

Я, Ядикін Сергій Васильович, народився у м. Жовті Води, 28 квітня 1955 р.

Після закінчення Дніпропетровського державного університету з 1978 р. працював на приладобудівному заводі «Електрон». 1981 – 1983 р. проходив військову службу на полігоні «Капустин Яр», приймав участь у бойових запусках супутників «Вертикаль». Після демобілізації повернувся на завод. 1992 – 2002р. – був обраний на посаду заступника голови профкому заводу «Електрон». З 2002року працював у Жовтоводському центрі зайнятості, а з 2004року в Управлінні праці та соціального захисту населення. З 2009 року призначений на посаду начальника Управління.

Одружений. Батько двох доньок.

З 1998 року член Соціалістичної партії України. Тричі обирався депутатом Жовтоводської міської ради.

Сергію Васильовичу, скажіть, навіщо Вам йти на посаду міського голови?

Народився та виріс я у м. Жовті Води, більша частина мого життя пройшла саме в нашому славетному місті. Завжди пишався, що я з м. Жовті Води. Я зможу і знаю, як розвивати далі місто, тому зможу йти з відкритою душею й серцем до людей та пропонувати вирішення тих проблем, які сьогодні є найбільш болючими для кожного жовтоводця. Саме прагнення допомогти, зробити більше для нашого міста, своїх земляків, тому мною було прийнято і підтримане родиною дане рішення.

Чому Ви вирішили балотуватись саме від Соціалістичної партії України?

Влада, яку обирає народ – мала б захищати добро і карати зло. У політику я прийшов у надзвичайно цікавий і відповідальний період життя країни. З настанням демократії, коли виникла гостра політична ситуація, що змусила мене замислитися про те, що відбувається в країні та місті, я почав серйозніше сприймати і вникати в гострі проблеми політичного та економічного життя, це й підштовхнуло мене у політику.

Я член Соціалістичної партії України з 1998 року. Ніколи не зраджував своїм поглядам та не приховував свої політичні погляди.

Ще у 2006 році наша партія запропонувала перейти до парламентсько — президентської форми правління державою, навіть було внесено зміни до Конституції України, але двом найбільшим фракціям у Верховній Раді це не сподобалось і було вирішено провести дострокові вибори 2007 року до Верховної Ради. Причому, кожна з тих політичних сил мріяли стати «добрими царями» узурпувавши владу. Минуло 8 років і зараз всі кажуть про повернення до Конституції 2004 року. Запитання, навіщо було марнувати 8 років, розколювати Державу? Адже ми (соціалісти) пропонували це раніше. Відповідь дуже проста: це потрібно було олігархічним кланам для пограбування країни. Соціалістична партія завжди пропонувала підтримати та впровадити у життя демократичні принципи управління державою, окремих регіонів та міст. У нас була розроблена чітка концепція реформування держави (економіки, соц. сфери, освіти, охорони здоров’я), але нас не почули. Звернуть увагу, що деякі кандидати на посаду міського голови не афішують свою політичну орієнтацію. Це не просто так, це агітаційний піар. Суспільству нав’язується ідея, що в усьому винні партії і тому політтехнологи рекомендували висуватись само висуванцем, мовляв, я не залежатиму від політичних уподобань. Нажаль, це за моєю думкою, просто політтехнологія.

Але ж міський голова – більш господарник, а не політик. Це так?

На мою думку, міський голова – це голова міської громади і повинен відстоювати інтереси громади міста, консолідувати суспільство, вірно визначати вектори розвитку міського господарства. Щодо вміння господарювати, можу сказати так: я все життя ставлю перед собою не нижчу, а вищу планку, бо труднощі мене не лякають, адже завдяки їм я вдосконалююся — я вже п’ять років очолюю Управління праці та соціального захисту населення. Вміння працювати дає позитивний кінцевий результат, а саме — впроваджена єдина технологія прийому громадян. Призначення житлових субсидій, допомог йде чітко та без затримки. Майже третина міського бюджету проходе через наше Управління. Відремонтовано перший поверх, дах. Є, правда, окремі зауваження, але не помиляється той хто нічого не робить.

Я умію і прагну змістовно жити, наполегливо працювати, намагаючись прищепити це і іншим та зробити життя своїх земляків щасливим та заможнім. Вважаю, як що я зміг навести лад у соціальній сфері, зможу дати лад і міському господарству.

Сергію Васильовичу, а скажіть, що Ви любите в людях, а що у Вас визиває огиду?

Найбільше ціную в людях вміння працювати на кінцевий результат, принциповість, вимогливість, відповідальність, відкритість, порядність, чесність. Мені дуже подобається працювати з професіоналами своєї справи, навіть якщо вони представляють інші від моїх погляди. Ціную доброзичливість, толерантність, вміння стати на позицію пересічного громадянина.

Не люблю ледарів, хамство, зрадництво,  боягузтво, не бажання працювати.

Серед кандидатів на посаду міського голови Ви задекларували найбільші статки. Як Вам це вдалося займаючи не саму високу посаду в міському самоврядуванні?

Так дивно, я навіть у 2013 році отримав заробітну плату більш ніж приватні підприємці (сміється), а як що серйозно у минулому році я продав квартиру, яку отримав працюючи на заводі «Електрон», а дружина продала автомобіль,(гроші пішли на будівництво житла дітям). Тому у мене у 2013 році статки стали, на мій погляд, не погані. Але, на жаль, у наступному році продавати більше нічого.

А як Ви відноситесь до ваших конкурентів по виборчій компанії?

Дуже поважаю всіх. Адже треба мати не аби яку мужність претендувати на посаду міського голови у такий тяжкий час. А, взагалі, цікава команда склалась. Є досвідчені та молоді, приватні підприємці та посадові особи місцевого самоврядування, господарники, спеціалісти соціальної сфери, освіти та охорони здоров’я, а головне – прагнення  допомогти нашому місту.

Бажаю Всім успіху, а вирішувати, без умовно,  — Жовтоводцям.

З повагою, С.В. Ядикін

/2014/05/08/intervyu-z-kandidatom-na-posadu-miskogo-golovi-yadikinim-s-v/comment-page-1/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В. о. мера Олена Малоок (Партія регіонів) проти патріотів м. Жовті Води
Следующая запись
В Желтых Водах противозаконно делают прививки детям
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *