Із відкритим серцем – до кожної дитини!

Під такою назвою 19 грудня у День святого Миколая по всій країні стартувала Всеукраїнська акція. Як вона пройшла у Жовтих Водах?

Студенти «Стратегії» змагалися за роль Діда Мороза

У нашому місті проведення акції організовував центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Жовтоводської міської ради. Уже третій рік поспіль до акції залучаються волонтери – студенти та викладачі ІП «Стратегія». Цього року на ролі Дідів Морозів та Снігуроньок між студентами навіть був конкурс. У результаті, п’ять бригад Дідів Морозів і Снігуроньок спільно з водіями та фотографами відправилися з подарунками та привітаннями до дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Привітали 30 сімей, побували і у дитячому відділенні СМСЧ-9.

«Наша задача в інституті виховати не тільки хороших спеціалістів, а у першу чергу людей – з добрим серцем, здатних до милосердя і співчуття. Гадаю, ця акція є одним із найбільш вдалих шляхів зробити людину Людиною», – вважає декан факультету управління ІП «Стратегія» Лариса Столітня Соболенко.

Директор ЦСССДМ Людмила Скиба відзначила, що кількість волонтерів зі «Стратегії» з кожним роком збільшується. Змінюється з часом і ставлення студентів до своєї ролі у даній акції. Нерідко вони стають свідками доволі сумної картини у цих сім’ях. «Не так легко зайти і привітати сім’ю, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Не кожен може переступити поріг домівки, де у батьків є алкогольна чи наркотична залежність. Студенти, які брали участь в акції, робили це дуже щиро. Вони робили свято для дітей, вдячність яких можна було побачити у сяйві очей», – розповіла Л.Скиба, висловлюючи вдячність керівництву інституту.

Для проведення акції студентами та викладачами було зібрано понад три тисячі гривень. На зібрані кошти сформували 50 подарунків, до яких увійшли цитрусові, цукерки, іграшки, канцтовари і навіть одяг.

«Герда» привітає 130 родин

Цього року до акції приєдналися представники благодійного фонду «Герда» ім.Г.Смольської та «Мастерской праздников».

ng-podarki-16

Із 19 грудня майстри свят розпочали привітання дітей із 130 жовтоводських сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах (діти із дитячого будинку, діти-інваліди, діти, які за тих чи інших обставин не залучені до навчання).

Залучили депутатів

За дорученням губернатора області Олександра Вілкула до акції були залучені і народні обранці.

Цього року депутати від Партії регіонів та інших партійних осередків отримали листи з повідомленням, які саме сім’ї, що проживають на їхньому окрузі, потребують допомоги. Акція триватиме упродовж місяця, у цей час депутати вітатимуть дітей.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение».

/2012/01/06/iz-vidkritim-sercem-do-kozhno%d1%97-ditini/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Не оставляйте близких на Рождество
Следующая запись
Ответ ПЖРЭО на отстрел собак
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *