Я читаю книги про війну. А ти? Конкурс від міської бібліотеки

Попри десятиліття, що минули з часу закінчення Великої Вітчизняної війни, гордість за переможців і сум за загиблими наповнюють серця кожної родини. Увінчена в камені, живопису, художньому слові героїка минулого постійно нагадує про себе.

Пам’ять війни сьогодні – дійова й активна пам’ять! – співвідноситься з такими морально-етичними поняттями як громадянський обов’язок людини перед іншими людьми і суспільством, відповідальність, чесність, совість тощо.

Дуже багато написано про події Великої Вітчизняної війни. Це цілий літературний літопис безсмертного подвигу нашого народу: література воєнних троків, твори письменників та поетів післявоєнного часу, сучасна вітчизняна та світова література.Кожна сторінка, кожне слово цих творів сповнено високого героїзму, мужності, любові до Батьківщини, до свого народу. Вони пройшли крізь серце авторів, тому безсмертні і безцінні для прийдешніх поколінь, особливо для нашої молоді, яка може відкрити для себе світ справжнього героїзму, справжніх почуттів. Відкрити й гордитися тим, що вона є частиною того народу, який відстояв у лиху годину право на мирне життя.

Наша бібліотека напередодні видатної події цього року – 65-ї річниці Великої Перемоги – разом із відділом у справах сім’ї та молоді виконкому, міською радою ветеранів оголошує конкурс відгуків про прочитану книгу під назвою «Твоє слово про подвиг», який триватиме до 15 квітня 2010 року.

Для участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, студентська та робітнича молодь.

Відгук на прочитану книгу чи окремий твір подається в довільній формі українською або російською мовами. Обсяг – не обмежений, форма тексту може бути як друкованою, так і рукописною.

Особлива увага буде приділятися відгукам на твори краєзнавчої літератури, роботам, які будуть доповнені малюнками або власними віршами, творами-мініатюрами за темою прочитаного.

Підбиття підсумків відбуватиметься 23 квітня – у Всесвітній день книги.

У кожній віковій категорії (15-21рр.; 22-26рр.; 27-35рр.) буде визначено по три переможця за наступними номінаціями: «За творче натхнення»; «За високий літературно-художній рівень»; «За оригінальність оформлення».

Переможці будуть відзначені цінними подарунками, а кожний учасник конкурсу обов’язково отримає заохочувальний приз.

Шановні друзі! Якщо ви бажаєте взяти участь у нашому конкурсі, звертайтесь за додатковою інформацією до бібліотеки-філії №1 Жовтоводської ЦБС за адресою:

вул.8 Березня, 35,

тел. 2-40-89.

Беріть участь та перемагайте!

Л.В.РАДАМОВСЬКА,

завідуюча бібліотекою.

/2010/03/14/konkurs-v%D1%96d-b%D1%96bl%D1%96oteki/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Швейцарские зарисовки: “Вояж на Цюрлих…”. Сюжет восьмой. “Ракировка”.
Следующая запись
Три кита уличной преступности г. Желтые Воды
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *