Як отримати дозвіл та правильно встановити автономне опалення?

Жовтоводці активно долучилися до процесу отримання дозволів на встановлення індивідуального (автономного) джерела опалення та подальше відключення від мереж ЦО. Наразі міжвідомчою комісією щотижня видається більше 200 дозволів на встановлення індивідуального опалення. Та все ж у жовтоводців виникає дедалі більше запитань щодо порядку відключення від ЦО та встановлення автономного опалення.

 

17 листопада 2016 року заступник міського голови Єгор Харитонов одразу після чергового засідання міжвідомчої комісії надав ЗМІ коментар із даного питання.   

Для вирішення питання відключення від мереж централізованого опалення та встановлення системи індивідуального (автономного) опалення, заявник повинен звернутися до Центру надання адміністративних послуг із письмовою заявою встановленого зразка та повним пакетом документів: оригіналом довідки про відсутність заборгованості від КП «Жовтоводськтепломережа», ксерокопією 1-ої та 2-ої сторінки паспорту та документу, що підтверджує право власності на квартиру.

При позитивному рішенні Комісії та на виконання п.2.2 Порядку відключення від ЦО заявнику необхідно отримати технічні умови від КП «Жовтоводськтепломережа», КП «ВЖРЕО», Жовтоводської дільниці Дніпродзержинського управління по експлуатації газового господарства (у разі встановлення газового опалення) та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Жовтоводські розподільчі електричні мережи» (у разі встановлення електричного опалення) для подальшої розробки проекту індивідуального (автономного) опалення і відключення від мереж ЦО. Виключно після того, як складено проект, монтажною організацією, яка має дозвіл на виконання робіт із підвищеною небезпекою, та при повному дотриманні умов проекту проводиться встановлення автономного опалення.

По закінченні всього комплексу робіт складається акт про відключення від мереж ЦО та встановлення системи індивідуального опалення, який у десятиденний термін подається заявником до Комісії на затвердження. Лише після затвердження Комісією акту та повної відсутності заборгованості за теплопостачання нарахування з боку КП «Жовтоводськтепломережа» припиняються.

Відключення від мереж ЦО здійснюються власником за його рахунок та виключно у міжопалювальний сезон. Виконання робіт щодо встановлення індивідуального опалення без технічного обґрунтування в опалювальний період забороняється! До осіб, які не дотримуються Порядку відключення від ЦО, будуть застосовуватися адміністративні стягнення згідно з чинним законодавством України! Тож якщо ви володієте інформацією стосовно проведення таких робіт, просимо звертатися до управління ЖКГ за адресою: Бульвар Свободи, 56, або за тел. 2-37-04.

Марина Котова, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, відео: ПН ТРК “Степ”

/2016/11/18/yak-otrimati-dozvil-ta-pravilno-vstanoviti-avtonomne-opalennya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Віче-реквієм до Дня Гідності та Свободи
Следующая запись
Статистичні дані по м. Жовті Води
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *