Кладку на Водобуді відремонтували після пожежі

Радісна подія для мешканців району Водобуд: усім відома кладка, що сполучає вулиці Потапова та Зелену, минулого тижня була відремонтована після пожежі.

«Ми зробили все можливе, щоб відновити кладку в найкоротші терміни», — запевняє начальник дільниці благоустрою та озеленення КП ВЖРЕО Наталя Селезньова. Ця споруда дійсно є дуже важливою і для мешканців прилеглих районів, і для дачників. Щороку жовтоводці скаржаться на аварійний стан кладки, щороку її ремонтують. А цього літа, окрім звичайних пошкоджень, цей місток між двома вулицями три тижні тому ще й вщент зруйнувала пожежа. Невідомо, хто підпалив очерет, але зрештою вогонь, враховуючи спеку, швидко розповсюдився й дістався дерев'яної конструкції. У результаті — мешканці вулиць лишилися сполучення.

Як тільки про це надійшло повідомлення до керівництва КП ВЖРЕО, одразу ж були вжиті необхідні заходи з підготовки до ремонту. Спочатку потрібно було підготувати дошки. Минулого тижня упродовж трьох робочих днів кладка довжиною 53 м була відремонтована, на що було витрачено понад п'ять кубометрів дерева. Були укріплені і залізні поручні. Відтепер працівники ВЖРЕО звертаються до людей з проханням дбайливо ставитися до спільного майна. «Я нагадую мешканцям нашого міста, що це — пішохідна доріжка. Я розумію, це сполучна ланка між вулицями, і люди їздять на велосипедах, мопедах. Але через кладку потрібно котити транспорт. Берегти потрібно те, що маємо», — сказала Наталя Селезньова.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

/2012/08/10/kladku-na-vodobudi-vidremontuvali-pislya-pozhezhi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ВостГОК собираются корпоратизировать
Следующая запись
Болеем за желтоводцев на Олимпиаде
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *