Коли виплатять зарплату на ТОВ «Восток-Руда»?

Станом на 26 березня заборгованість із виплати заробітної плати по місту становить близько 7 млн грн, з яких понад 4 млн – на ТОВ «Восток-Руда». Це не може не хвилювати працівників підприємства, котрі отримали зарплатню тільки за листопад 2014 року. Ситуацію прокоментував перший заступник міського голови Анатолій Мелюшко.

«На підприємстві планували запустити виробництво у першій декаді березня, але в зв’язку з причинами, незалежними від керівництва ТОВ, пуск перенесений на кінець місяця, — повідомив А.Мелюшко. — Є нюанси в Податковому кодексі України, які безпосередньо вплинули на діяльність цього підприємства.
Станом на кінець 2014 року ТОВ «Восток-Руда» мало переплату з податку на прибуток, є проблеми з повернення ПДВ. Таке враження, що на законодавчому рівні ставляться усілякі перепони, щоб ПДВ максимально складно повертався. А це обігові кошти підприємства. Станом на 31.12.14 тих переплат та повернення ПДВ було б достатньо, щоб ТОВ повністю погасило заборгованість із заробітної плати.
До речі, подібні проблеми стосуються й підприємств ЖКГ міста. За 20-ю Постановою КМУ щодо погашення державою різниці в тарифах уже два місяці не йдуть жодні зарахування. Зокрема, по Водоканалу це близько 5 млн грн.
Компенсовані кошти дали б можливість підприємствам нормально працювати, погасити борги тощо. За Податковим кодексом обмежений період кредиту з ПДВ. І коли ПДВ повертається, на цю суму знову нараховується цей податок. Від імені Жовтоводської міської ради ми писали про цю проблему на ім’я Прем’єр-міністра, Верховної Ради України, але поки що якихось позитивних відповідей не отримали».

Жовтоводські Вісті

/2015/03/31/koli-viplatyat-zarplatu-na-tov-vostok-ruda/comment-page-1/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводцы вышли на субботник. Фотоотчет
Следующая запись
Кандидат геологических наук: «Уникальное месторождение скандия обеспечит будущее Желтым Водам»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *