Коли жовтоводці отримають якісну воду?

Кожного літа жовтоводці зіштовхуються з однією й тією ж проблемою – з їх кранів біжить вода жовтого кольору, що має специфічний річковий запах. Цього ж року дана проблема стала більш відчутною, адже на підприємстві КП “Жовтоводський водоканал” катастрофічно не вистачає реагентів для знезараження води. Це пов’язано з зупинкою єдиного виробника хлору в Україні АТ “Дніроазот”.

У КП “Жовтоводський водоканал” пояснюють, що якість води залежить від ряду факторів, головними з яких останнім часом є нестабільний тиск у водопровідних мережах міста та їх катастрофічний стан. Також не останню роль відіграє і безпосередня якість води в річці Інгулець, звідки водоканал робить забір.

Більш детальніше про проблеми, які зараз виникли на КП “Жовтоводський водоканал” розповіла директор підприємства Олена Харитонова у відео, яке сьогодні з’явилось на сайті водоканалу.

Для України така ситуація з питною водою не є унікальною. У ЗМІ різних регіонів дуже часто зустрічаються матеріали на цю тему. Так ось і житомирянин Олександр Колібабчук запропонував  розглянути на сесії питання про призначення Жовтих Вод містом-побратимом Житомира.

Відповідне звернення з’явилося на сайті електронних петицій до Житомирської міської ради 24 липня.

У тексті звернення зазначається: «У зв’язку з тим, що з водопроводу (кранів) житомирян постійно тече вода жовтого кольору, а в місті Жовті Води (Дніпропетровська область) протікає річка Жовта, рахую, що у наших містах є багато спільного. Тому вимагаю офіційно призначити наші міста (Житомир, Жовті Води) містами-побратимами».

Наразі звернення отримало 0,4% від потрібної кількості підписів. Нині триває їх збір.

ІА “Имеется Мнение”

/2018/07/30/koli-zhovtovodci-otrimayut-yakisnu-vodu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жемчужина Моря – Доставка суши в Желтых Водах
Следующая запись
У балці втопилась людина
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *