Команда CШ №5 стала переможцем міської інтелектуальної гри «Ерудит»

Фінал інтелектуальної гри «Ерудит» 2011-2012рр., мабуть, для всіх став неочікуваним. Команда СШ №5 під назвою «Шторм» буквально наприкінці останнього раунду вирвала перемогу у команди ліцеїстів «Драйв», котра впродовж гри упевнено займала позицію лідера.

Гра «Ерудит», організаторами якої є відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Жовтоводської міської ради та Інститут підприємництва «Стратегія» (де, власне, і відбуваються інтелектуальні баталії), вже третій рік поспіль збирає навколо себе найрозумнішу учнівську молодь нашого міста. З кожним роком збільшується кількість учасників і вболівальників. Окрім того, організаторами щороку у процес гри впроваджуються нові елементи. Новинкою цього сезону стали відео-запитання, що були приурочені до 55-річного ювілею присвоєння статусу міста обласного підпорядкування і стосувалися історії та архітектури Жовтих Вод.Участь у відео-запитаннях із радістю взяли керівники та викладачі середніх навчальних закладів міста, ІП «Стратегія», директор міського історичного музею Олена Кобзар, начальник відділу освіти Любов Левіна, депутат облради, голова міської ради ветеранів Лідія Кучер і навіть особисто міський голова Анатолій Кузьменко. До речі, на просте для старшого покоління жовтоводців запитання мера: «Із якою метою першочергово будувався корпус нинішньої Стратегії?», — учасники гри так і не змогли дати правильну відповідь, а саме: «Для ЦІПК – Центрального інституту підвищення кваліфікації керуючих кадрів Міністерства середнього машинобудування». Взагалі, не всі питання стосовно історії та архітектури міста виявилися такими простими, як це здавалося спочатку. Серед команд найбільш обізнаними в цій темі показали себе гравці гуманітарної гімназії.
Всього у фінальній грі за звання найрозумніших змагалися п’ять команд: СШ №№ 5, 10, НВК «Дивосвіт», гімназії та ліцею. У результаті гри, як вже було зазначено, на перше місце вийшла команда СШ №5, друге місце посіла команда ліцею, у додатковому раунді команда гімназії виборола третє місце у команди НВК «Дивосвіт».
Усі команди були нагороджені грамотами та подарунками. Переможцям призи вручили в.о.ректора ІП «Стратегія» Тетяна Наконечна та депутат міської ради Юрій Плишевський.
За словами начальника відділу освіти, влітку, на базі одного з оздоровчих таборів буде проведено регіональний турнір гри «Що? Де? Коли?», де, безумовно, мають взяти участь і юні жовтоводські інтелектуали.
Також 7 квітня в ІП «Стратегія» відбувся День відкритих дверей, на якому майбутніх абітурієнтів гостинно запрошували на навчання до вузу, в якому не тільки надають ґрунтовні знання, а й плекають таланти студентської молоді, заохочуючи до творчості та участі у безлічі різноманітних цікавих проектів інституту.
 
Людмила НОВОШЕВСЬКА, Фото: Ігор Жмур, ІА «Имеется мнение».

/2012/04/19/komanda-csh-5-stala-peremozhcem-misko%D1%97-intelektualno%D1%97-gri-erudit/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
СЭС: вспышки гриппа и ОРВИ не произошло, но сохраняются 32 очага туберкулеза
Следующая запись
Фотофакт. Я паркуюсь как …
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *