Космодиск у Жовтих Водах

Біль у спині – дуже поширена проблема, майже кожна людина знає, яке це неприємне відчуття.

Що ж викликає біль у спині?

Це може бути:

 • тривале сидіння на одному місці
 • неправильна постава
 • незручне положення тіла під час сну
 • важка робота чи спорт
 • важка хатня робота
 • ходіння на високих підборах
 • довге перебування за кермом автомобіля

Біль у спині заважає Вашому особистому, сімейному та професійному життю? Вам несила підняти дитину, погуляти з собакою чи ходити по магазинах?

Скільки Вам? 25, 30 або 35 років? І Ви вже страждаєте від болю в спині? Тоді КОСМОДИСК –це знахідка для Вас.

На жаль, біль у спині є частиною сучасного життя. Майже 80% населення хоча б раз відчували біль в спині. Зазвичай, ці неприємні відчуття викликані механічними навантаженнями або ушкодженням спини.

Біль у спині виникає у людей будь-якої статі, у дітей та у людей похилого віку, але так само часто трапляється у людей середнього віку. Біль може виникнути, якщо Ви піднімали важкі речі, перенапружувались, а також, якщо Ви горбите спину. Через це створюється тиск в області шиї та поперековому відділі хребта, що може викликати болі в спині в кінці дня або згодом.

КОСМОДИСК – це клінічно випробуваний пристрій 

КОСМОДИСК розроблений для полегшення або усунення болю в області хребта і спини. Результати тестів показують, що 80% користувачів КОСМОДИСКУ відмічають покращення стану хребта.

Діючи в самому осередку болю, КОСМОДИСК забезпечує м'яку, заспокійливу дію коли Ви сидите, стоїте, працюєте, відпочиваєте, займаєтесь домашнім господарством тощо.

КОСМОДИСК дійсно зможе допомогти Вам! Вам нема чого втрачати, окрім Вашого болю! Якщо Ви не отримаєте очікуваного ефекту після 3-4 тижнів щоденного використання, Ви зможете повернути його протягом 30 днів та отримати свої гроші назад.

Коли і як використовувати КОСМОДИСК?

КОСМОДИСК Класичний потрібно використовувати кожного разу, коли Ви відчуваєте біль. Мінімальний термін використання пристрою – 10-20 днів, починаючи з 3-х годин на добу. Такий термін дозволяє тілу звикнути до пристрою та досягти найкращих ефектів. КОСМОДИСК можна застосовувати кожного дня, а також під час сну (якщо Ви страждаєте від сильного болю).

Використання КОСМОДИСКУ дозволило частково або повністю позбутися болю понад двом мільйонам користувачів!

КОСМОДИСК має безліч переваг:

 • Універсальний розмір підходить всім – Ви не зможете помилитись
 • Просто і зручно носити – завдяки м'якій еластичній стрічці Ви не будете відчувати дискомфорт під час носіння
 • Можна надягати прямо на тіло або на легкий одяг під светр, куртку або сорочку ребристою стороною до тіла. Ніхто й не помітить, що Ви використовуєте пристрій
 • Практичний – не заважає під час ходіння, сидіння, виконання хатньої роботи, та навіть під час відпочинку на дивані перед телевізором
 • 100% натуральний і безпечний – виготовлений з антиалергенного матеріалу, не потребує використання електричного струму або батарейок
 • Вигідна інвестиція на все життя — це Ваш особистий фізіотерапевт і кращий друг, який завжди поруч

Ви нічого не втрачаєте, придбавши КОСМОДИСК: якщо Ви не отримаєте очікуваного ефекту після 3-4 тижнів щоденного використання, Ви можете повернути його та отримати гроші за КОСМОДИСК назад протягом 30-ти днів.

Ви можете припинити використання КОСМОДИСКУ, коли біль зменшується чи зникає. КОСМОДИСК може використовуватись одночасно з іншими методами лікування.

У комплект входить довгий КОСМОДИСК для хребта, а також короткий – для поперекової області, шийного відділу та суглобів.

Довгий КОСМОДИСК

Довгий КОСМОДИСК призначений для полегшення абоусунення болю в шийному, грудному відділі хребта(області верхньої частини спини).

Він діє на хребет м'яким тиском і стимулює м'язи поблизу хребта під час ходіння, сидіння, приготування їжі, садівництва, занять спортом, відпочинку або сну.

Короткий КОСМОДИСК

Короткий КОСМОДИСКУ призначений для полегшення або усунення болю в поперековому відділі хребта, шийного відділу, суглобів.

КОСМОДИСК ідеальний для людей, вимушених довго перебувати у положенні сидячи або стоячи. Масажний ефект КОСМОДИСКУ стимулює м'язи, створює додаткове тепло і покращує кровообіг.

КОСМОДИСК простий у використанні, зручний і непомітний під одягом. Він не займає багато місця, тому Ви зможете носити його з собою просто в сумці.

/kosmodisk-u-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводцы о детских площадках
Следующая запись
Телеканал ТВi онлайн
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *