КРУ: Розпочато ревізію санітарно-епідеміологічної станції

Контрольно-ревізійним відділом у м. Жовті Води на виконання централізованого доручення ГоловКРУ України проводиться ревізія повного комплексу питань фінансово-господарської діяльності Санітарно-епідеміологічної станції об’єкту з особливим режимом роботи (м. Жовті Води) за період 2007, 2008 роки та завершений звітний період 2009 року, яка триватиме до 14.08.2009 року.

Мета проведення ревізії – визначення дотримання установою вимог законодавства з фінансових питань, дотримання принципів законності та ефективності використання бюджетних коштів, виділених для проведення державного санітарно-епідеміологічного нагляду та дезинфекційних заходів, законності використання інших активів, їх збереження, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.

Контрольно-ревізійний відділ у м. Жовті Води буде вдячний громаді  міста за повідомлення інформації про проблемні питання щодо здійснення СЕС своїх функцій, в тому числі щодо якості та повноти надання платних послуг, тощо. Вся інформація, надана на форумі, або за контактним телефоном  3-28-14, буде детально перевірена. Результати ревізії СЕС по її закінченні будуть оприлюдненні в засобах масової інформації.

/2009/07/30/kru-zheltye-vody/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводская электрическая анархия
Следующая запись
Как проходил чемпионат по триатлону
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *