Лекція Тетяни Монтян у Жовтих Водах: “Зміна рил біля корита чи зміна правил гри?”

В суботу 12 липня о 11.00 в м. Жовті Води організація «Громадський контроль» презентує лекцію відомого громадського діяча та адвоката Тетяни Монтян.

Відкрита лекція «Зміна рил біля корита чи зміна правил гри?» та спілкування з аудиторією відбудуться в арт-кафе «Атмосфера» за адресою вул. Петровського 36-Б.

Лекції відкриті, запрошуються всі зацікавлені громадяни, представники преси та громадські діячі, представники місцевої влади.

Друзі, ми дуже цінуємо ваші зусилля, і віримо, що з такими однодумцями, ми усі разом доб’ємося результату і у просвітництві наших громадян, і у просуванні реформ в Україні.

Що змінилось після Майдану? Що чекає нашу країну з новим керівництвом? Чи є шанси почати процес перетворення України у цивілізовану сучасну країну? Чи вдасться  реформувати вітчизняні державні інституції?

Ви не лише отримаєте відповіді на всі ці питання, а й науково обґрунтоване пояснення того, чому влада в Україні залишається настільки корумпованою, а рівень життя – настільки низький. Дізнаєтесь, як закони впливають на наш горизонт планування, і як наші горизонти планування впливає на економіку. Зрозумієте зв’язок між майновими правами, відкритими кадастрами та бажанням нарощувати адмінресурс.

Лекція буде цікавою і корисною, хоча й може «висадити у повітря мозок» тим, хто щиро відстояв Майдани 2004 і 2014 років, але так і не відчув очікуваних змін у державі і покращення умов життя.

Особливо корисним буде послухати Тетяну Монтян тим, хто зрозумів, що для системних змін треба більше, ніж просто вийти на Майдан, і, навіть, вмерти на ньому, і готовий наполегливо і довгостроково працювати заради того, щоби очікувані зміни відбувались.

Також на зустрічі можна буде придбати книгу Елінор Остром, яку Тетяна Монтян переклала і вважає чи не найважливішою науковою працею для сьогоднішньої України.

Починаючи з 2010 року, Тетяна Монтян активно розповсюджує ідеї інвентаризації та формалізації всієї власності в Україні, відкриття інформації щодо майнових прав громадян, місцевих громад та держави, є співавтором проекту закону про відкриття інформації щодо майна і власників – реєстрів і кадастрів http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50689, який, не зважаючи на публічний тиск майданних активістів, народні депутати навіть не захотіли проголосувати за винесення на розгляд. Чому навіть після трагічного Майдану 2014, політики продовжують нехтувати вимогами народу і як це змінити, Тетяна також дасть чітке пояснення.

Одною з головних причин інституційних невдач України Тетяна вважає відсутність в цивільному законодавстві та правовій практиці ефективних механізмів ухвалення легітимних колективних рішень, що і призводить до безкінечних сварок та воєн як на «сусідському» рівні, так і на загальнодержавному. Взагалі-то питаннями місцевого самоврядування, самоорганізацією населення, розпорядження майном, що належить територіальним громадам,  вона займається з 1999 року.

Тетяна Монтян відома не тільки своїми виграними справами, науковими статтями і перекладами наукових книжок, а й своєю боротьбою проти «комунальної мафії» у системі ЖКХ, міліції, забудовників, політиків різних таборів. Боротьба ця ведеться на межі фолу, і іноді межа, скажімо прямо, перетинається.

Монятн очолила політичну партію із метою об’єднання мислячих, відповідальних та активних  громадян, прихильників  ідей, які вона поширює, і таких людей наразі вже достатньо по всій країні.

Паралельно із насиченою громадською, політичною і професійною діяльністю, Тетяна займається просвітництвом, допомагає нужденним, виховує чотирьох синів, розводить котів.

 За додатковою інформацією звертайтеся: 066-356-36-84, 050- 441-91-06, 098-781-47-86

/2014/07/11/lekciya-tetyani-montyan-u-zhovtix-vodax-zmina-ril-bilya-korita-chi-zmina-pravil-gri/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах 3 аптеки продавали запрещенные препараты
Следующая запись
Детская площадка под прицелом вандалов
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *