Лист до редакції: пенсію не віддали навіть з паспортом

Звертаюсь до Вас з проханням надрукувати цей лист, можливо комусь з пенсіонерів він стане у нагоді.

Хочу розповісти як з пенсіонерами обходяться у банках, а саме у  «Райффайзен Банк Аваль».  Трапилась зі мною од яка біда – вийшов строк дії моєї пенсійної картки.  Вставив я картку в банкомат, щоб зняти пенсію, а банкомат мені пише «термін вії вашої картки закінчився». Крутив я картку у руках крутив, не знав що з нею тепер і робити.  Пішов до банку, а «добрі»  працівники банку мені і кажуть – приходьте через два тижня за своєю пенсією, поки ми картку замовимо, поки її зроблять та нам перешлють.  Питаю:  а може ви мені по паспорту гроші дасте?  У відповідь:  НІ, що ви, ми по паспорту гроші не видаємо. А чому ж, пенсійний фонд вам мою пенсію перерахував? У банку відповідають: Ідіть дідусю, не заважайте нам працювати!  Од так і залишився я без пенсії. Хто ж знав, що цю  картку за два тижня замовляти треба. Ні хто ї не попередив. Як тепер жити без грошей цілих два тижня не знаю.

Для чого я цей лист в газету написав?  А щоб інші пенсіонери в таку ж халепу не потрапили. Подивиться, будь ласка, на свої картки уважно може і вас вже термін дії картки закінчився, а ви про це ще не знаєте. Щоб раптом не сталося, що банківські працівники і вас залишать без копійки.

Звертаюсь до шановного пана Управляючого банку «Райфайзенбанк Аваль», бо до вас не пускають і номер вашого телефону теж не дають.  Будь ласка, уважніше ставтеся до людей, бо і вас, мабуть, є батьки. Ви ж своїх батьків без куска хліба, мабуть, не залишили, чого ж до інших літніх людей так ставитесь

З повагою до Вас, пенсіонер Потьомкін О.М., мій вік 70 років, робочий стаж 50 років.

Фото: Михаил Таран, РИА «Имеется мнение»

/2010/11/14/aval/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
БЛУДные дети взяты на перевоспитание афганцами
Следующая запись
Стратегія має талант. Фотозвіт
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *