Лист до редакції: «Покращення» в агроцеху «Жовторічанський»

Шановна редакціє!
Звертаються до Вас робітники Агроцеха «Жовторічанський». Ми до Вас звертаємося з повагою і просимо допомогти в нашій ситуації. У нас в селищі було все добре, поки на посаду директора не призначили Миколу> Володимировича Кравченка,який почав розвалювати наше село.

Посівні культури (пшениця, ячмінь, соняшник) почав продавати за низькими цінами. Було вивезено з весни 2011 року пшениці 1200 тонн, соняшника 1000 тонн по низьких цінах, а також ячмінь, який призначений для вигодовування свиней та корів. Наше підприємство зайняло 3 місце по збору урожаю, а на даний момент кормів зовсім немає!

За наказом директора Кравченка М.В., не проводяться осіменіння свиней, також не парується велика рогата худоба. Свинний комплекс розрахований на 4 тисячі голів, а знаходиться там 600-700 голів, молодняка майже немає!
Директор говорить, що свиноферма збиткова, а свиней продає міським скупщикам, бо їм це вигідно, а нам ні.
Агротрактори, сівалки, культиватори і вся сільхозтехніка не ремонтується, йому вигідніше нанімати чужу сільхозтехніку, ніж ремонтувати свою, а потім розраховуватись зерном. За ці гроші можна придбати нову техніку собі, але він цього не робить! І це все іде до того, що вимре все господарство, а з ним все селище Суха Балка. 2000 га землі, на якій ми знаходимося, в нас відібрали «ПАНИ» з великими сумками грошей. Наша земля була видана Актом у 1986 році. Коли нас відокремили від СхідГЗК, та зник акт на землю, а земля в чиїх руках — ніхто вже не знає!
Ми писали листи на ім’я Президента України, але їм там «зверху» байдуже на наше становище! На даний момент робітники господарства залякані директором, який погрожує зробити 1937 рік! Де наша демократія??? Ми не знаємо що нам робити, ми у відчаї, де та влада, яка говорила піднімати сільське господарство? Нам що, за вила братися? Нас знищують і будуть знищувати! Де щукати правди?!
У нас є, за що боротися, ми просимо Вашої підтримки! Ми не знаємо, куди нам звертатися! Всі нам відмовляють.
Хочемо, щоб нам віддали нам нашу землю з Вашою допомогою. Це крик душі! Хай всі бачать, яка в нас влада! Все роблять гроші…
Колектив і пенсіонери агроцеху «Жовторічанський».
Наша адреса: Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул.Перемоги, 35, агроцех «Жовторічанський»

/2012/04/04/list-do-redakci%D1%97-pokrashhennya-v-agrocexu-zhovtorichanskij/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Против Желтоводского «Ландика-2» будет возбуждено уголовное дело
Следующая запись
Есть субсидия? Получи цифровой тюнер в подарок
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *