Лист до редакції що до порушення прав громадян

Головному редакторові жовтоводської

інтернет- газети

Мурашкіну М.К.

Громадянина Гарячого В.Г.

Кравцової І.М.

Добровольскої І.М.

Круглої М.М.

Дзюби М.О.

Гожуляніної Т.В.

Шамаханської Л.С.

Митко Т.М.

Саєнко Н.М.

Онищенка В.Г.

Копєйкіной О.В.

 

Заява

          01.04.2014 року на Інтернет сторінці веб-сайту «Имеется мнение» було розміщено відео-матеріал під назвою «Как живешь, ВостГОК?», що містить фото та відео збірку з моїми зображеннями та супроводжується коментарями зі спотвореним та неправдивим змістом, що принижують мою честь та гідність. При цьому своєї згоди на фото-, відео-, теле-зйомку та подальшу публікацію, чи трансляцію я нікому не давала, не давалася мою згода також щодо розповсюдження фотографій та відеозаписів з моїм зображенням.

          03.04.2014р. мені стало відомо, що керівництвом ТОВ ТРК «Жовта Річка» готується до виходу в ефір сюжет з використанням мого зображення.

          Мною була підготовлена та подана заява про заборону використання мого фото та відео зображеннями Директорові ТОВ ТРК «Жовта Річка» Яковлевій В.І.

          У ході подання заяви про заборону використання мого фото та відео зображення особисто Яковлевій В.І. за адресою вул. Б. Хмельницького, буд. 23, м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.. не дивлячись на висловлену мною заборону фото та відео зйомки, присутніми там громадянами проводилась фото та відео зйомка.

          Під час спілкування з присутніми в приміщенні ТРК «Жовта Річка», громадянами Яковлевою В.І. та Нальотовим А. неоднарозово висловлювали наміри показу мого зображення на сторінках інтернет газети «Имеется мнение» з їхніми коментарями.

          Вважаю, що використання мого зображення у будь-який спосіб без моєї згоди є втручанням в моє особисте життя і порушенням моїх конституційних прав, тому, керуючись ст. 307, 308 Цивільного кодексу України, я не даю свою згоду та категорично забороняю будь-які використання мого зображення на сторінках інтернет газети «Имеется мнение» чи будь-яких інших інтернет ресурсах.

          Сподіваюсь, що Ви, шановний Михайло Костянтиновичу, не допустите подальше порушення моїх прав передбачених ст. 32 Конституції України та ст. 307,308 Цивільного кодексу України.

           Дана заява направляється на електронну адресу [email protected]. Письмову відповідь про результати розгляду даної заяви прошу надати на адресу, з якої Ви отримали дану заяву у строки визначені Законом України «Про звернення громадян».

/2014/04/05/list-do-redakci%d1%97-shho-do-porushennya-prav-gromadyan/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Сессия горсовета утвердила очередные планы по ремонту дорог
Следующая запись
Горіла куча, палала…
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *