Лист до редакції: вибоїн більше, ніж доріг

«Почти 3 млн. на ремонте асфальтового покрытия освоить – это неплохо!»

Анатолий Кузьменко, городской голова г. Желтые Воды

      Дороги міста. Тут не допомагає і «ноу-хау» (цемент-пісок-щебінь-яма). Знайомий полковник Російської армії, який гостює у батьків, мав необережність проїхати на своїй іномарці по місту. Знаєте, що він після цього сказав? Краще вам цього не знати…

      Є необхідність поговорити і про «зебру». Ні, не ту, що в зоопарку, а ту, що визначає пішохідний перехід через вулицю. Вона, «зебра», майже скрізь у такому стані, що не місцевий автомобіліст може не звернути на неї увагу і… дорожня пригода. Звісно, відповідатиме водій, який її скоїв. А як же ті, хто зобов’язаний робити якісну розмітку і контролювати її стан?

      До речі, недалеко від «зебри» «зебрячать», тобто інколи несуть службу із маленькими «зеброчками» в руках і працівники ДАІ. Чому вони не реагують на невідповідність дорожньої розмітки встановленим стандартам? Для її відновлення аж надто великих коштів не потрібно, в той же час, від цього залежить здоров’я, а то і життя пішоходів.

      Дивлячись на вкрай незадовільний стан доріг, складається враження, що в місті проводиться експеримент по випробуванню автомобілів на витривалість, а їх водіїв – на витримку.

      А скоро прийде справжня осінь із справжніми дощами, за нею – зима, а весна проявить ще серйозніші ями-канави, які ні об’їхати, ні обійти. І доведеться місцевим чиновникам, щоб добратися до роботи, поміняти автотранспорт на гужовий. Пам’ятаєте, як у післявоєнний період колишні секретарі колишніх райкомів їздили на двоколці запряженій конячкою? Зранку виїхав – до обіду приїхав.

      Окремими вулицями їздити автомобілем небезпечно. Вскочиш в ямищу і – хана! Шукай СТО. А, можливо, це спеціально дороги не ремонтуються, щоб була постійна робота автослюсарям? До речі, можна і ямки приватизувати, і мати від цього зиск. А що, зараз це модно.

   Можливо, через таких «експериментаторів» на місцях, Уряд України і змушений був на початку червня цього року присвятити своє засідання якраз незадовільному стану доріг.

   «На жаль, ні громадяни, ні Уряд не бачать адекватних позитивних зрушень – наголосив на засіданні голова Кабміну Микола Азаров. – А між селами, за деякими винятками, досі можна проїхати тільки на тракторах, або зі швидкістю20 кілометрівна годину». Хоча, за його словами, на ремонт доріг спрямовано значні кошти, але вони використовуються неефективно.

   Серйозна розмова відбулася у Кабміні із запрошенням голів облдержадміністрацій. Та чи «аукнеться» вона конкретними справами? Поки що ми цього не бачимо.

Олександр

/2011/08/19/list-do-redakci%D1%97-vibo%D1%97n-bilshe-nizh-dorig/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Настанет ли зима опять «неожиданно»?
Следующая запись
Кропоткина 1: позор для городской власти
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *