Лист до редакції: «Занедбана територія по вулиці Богуна»

До редакції ІА «Имеется мнение» надійшов лист від читачки Наталії Володимирівни Мельник, яку хвилює санітарний стан вулиці Богуна.

У своєму листі дописувачка зазначає:

«Прошу вас звернути увагу та допомогти навести порядок на території частини вулиці Івана Богуна в районі між бізнес-центром «Моноліт» та колишнім гуртожитком ГПШ. Купи сміття з минулого року вздовж вулиці стають тільки більшими, в занедбаному стані територія навколо будівлі гуртожитку, який колись збиралися капітально перебудувати під житло. Коли зняли металеву загорожу навколо будівлі, відкрилися купи будівельного та іншого різноманітного сміття, бур’ян та чагарники, які не прикрашають двір житлового будинку №2 по вул. Богуна. Після чудових газонів бізнес-центру проходити по цій території дуже неприємно».
Наталія Володимирівна написала, що її цікавить, яка організація відповідає за стан цієї території?

Хто власник будівлі «без вікон, без дверей»?

Журналісти ІА «Имеется мнение» перевірили інформацію, яку написала читачка, побувавши на вулиці Богуна. Дійсно, пройшовши декілька метрів від бізнес-центру «Моноліт» у бік вулиці Заводської, побачили велику купу сміття (переважно гілки дерев, до яких додалися папірці та інший непотріб). І колишній гуртожиток за адресою: Богуна, 2а виглядає насправді жахливо. Вся прилегла до нього територія схожа на сміттєзвалище. А напроти цієї будівлі «без вікон, без дверей» – доглянуті клумби біля під’їздів житлових будинків. Тож, мешканцям дійсно неприємно роками милуватися такими краєвидами.

ІА «Имеется мнение» спробувало знайти відповідь на запитання читачки щодо відповідальних за дотримання порядку на занедбаній території. Ми звернулися до управління житлово-комунального господарства, де нам повідомили, що вивезти купи сміття з вулиці повинно найближчим часом КП ВЖРЕО. А ось що стосується будівлі колишнього гуртожитку, то вона є власністю «Діамантбанку» (юридична адреса: м. Кривий Ріг, вул.Гагаріна,13). Управлінням ЖКГ минулого року направлявся лист до власника будівлі щодо наведення порядку на прилеглій території, але ніякої реакції на нього не було. Готується нове звернення.

Схоже, що ситуація подібна до «Супутника». І без рішучих заходів з боку жовтоводської влади черговий криворізький власник, який «забув» про своє майно у Жовтих Водах, напевно, не поспішатиме наводити порядок і надалі.

ІА «Имеется мнение»

/2017/05/04/list-do-redakci%d1%97-zanedbana-teritoriya-po-vulici-boguna/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Сімейні змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я”
Следующая запись
Дети в интернете: «за» и «против»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *