Лист до ЗМІ. Прохання розповсюджувати цю інформацію.

Жовті Води – місто козацької слави та «уранова столиця»  України – замерзає. Надії на тепло – немає. Корумповані можновладці віддали ТЕЦ міста – підприємство вартістю понад 50 млн. грн. та щорічним обігом коштів у 40 млн. грн. – у аренду приватній структурі зі статутним фондом у 25 тис. грн. Ця приватна структура – ТОВ «Простор-С» – протягом двох років збирала кошти з населення за опалення, левову частину лишаючи собі, і лише незначні рештки переказувала за спожитий газ. Виконком навіть виділяв їй різні компенсації – близько 4 млн. грн., які теж зникли в невідомому напрямку. Наробивши десятки мільйонів боргів, підприємство вже не має ані договору на аренду, ані газу чи, принаймні, договору на його постачання з боку «Нафтогазу». Тільки борги. Борги цілком приватного підприємства, які зараз намагаються «повісити» на мешканців міста. Мешканців, які отримували не досить якісне тепло у своїх оселях, та все ж таки платили чималі гроші (незважаючи на найвищий в Україні тариф на тепло, загальний рівень проплат населення по місту складає більше 80% ).

Зараз Жовті Води – місто відчаю. Навіть дитячі садки та школи, які мають автономне опалення, не отримують тепла, адже автономки заборонено вмикати. Сотні дітей вже захворіли, рівень захворбвань на ГРВІ по місту постійно збільшується…

Місто лишилось один на один з корумпованою владою. Владою, яка поклавши в кишеню мільйони «газових» хабарів, цинічно вішає їх на громадян міста.

Звернення та відповідні документи згодом будуть направлені до всіх відповідних структур, та суми зловживань настільки великі, що надія є лише на гласність та публічність викриття корумпованих чиновників.

Подаруйте місту надію. Надію на справедливість та тепло у оселях.


Просимо всіх, хто має таку можливість, поширювати цю інформацію.

/2009/10/21/fleshmob/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ВостГОК окажет солидную помощь «скорой помощи»
Следующая запись
Нафтогаз: в Желтых Водах уникальные жулики! Верните деньги!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *