Літературна Великобританія

До Року вивчення англійської мови в Україні 7 квітня у бібліотеці-філії №1 КЗК «Жовтоводська ЦБС» представили слайд-презентацію «Літературна Великобританія» для учнів 7 класу СЗШ №10.

Великобританія в усі часи була дуже консервативною країною, але одночасно з цим нові європейські віяння не оминали її стороною. Це стосується практично всіх сфер життя та діяльності. Своєрідний англійський епос, поезія і драма, фантастика та детектив і на сьогодні залишаються популярними серед читачів.

Для більш повнішого і цікавішого сприйняття інформації, а також для додання нетраційності та жвавості атмосфери заходу, бібліотекарі використали новітні комп’ютерні мультимедійні технології – презентації, відеоролики, бук трейлери. Присутні мали змогу ознайомитися з маловідомими фактами із життя письменників Великої Британії: В. Шекспіра, Д. Дефо, Дж. Свіфта, В. Скотта, Ш. Бронте, Л. Керролла, О. Уальда, А. Конан Дойля, Г. Уеллса, Р. Сабатіні, А. Крісті, Дж. Роулінг, а також з їх творчим спадком, який був представлений на експрес-виставці «Літературна Великобританія». Незабутнього враження додала поезія В. Шекспіра, Р. Бернса, Дж. Байрона у виконанні учасників клубу естетичного виховання «Мрія».

З шедеврами англійської літератури ми знайомимося у перекладах на українську мову. Перекладна література – це найважливіший засіб обміну культурними цінностями, що допомагає зближенню та взаємодії народів. Вона сприяє вивченню культури, традицій та звичаїв народів Великої Британії, так як без соціокультурних знань справжнє спілкування і взаєморозуміння відбуватися не може!

Тож, якщо у Вас виникло бажання стати трішки ближче до Великобританії через призму літератури – ласкаво просимо до нашої бібліотеки за адресою вул. 8 Березня, 35, тел. 2-40-89, Пн-Пт з 10.00 до 18.00, Сб з 10.00 до 16.00, останній четвер місяця – санітарний день.

А. Стороженко, бібліотекар абонементу бібліотеки-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС»

/2016/04/11/literaturna-velikobritaniya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Довідку про місце реєстрації та склад сім’ї (форма 3) тепер можна замовити онлайн на порталі iGov
Следующая запись
Приглашаем на второй субботник и благоустройство пляжа
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *