м. Жовті Води: Діти завітали до вогнеборців з екскурсією

9 червня учні 5-х класів Жовтоводської гуманітарної гімназії імені Лесі Українки відвідали 38 державну пожежно-рятувальну частину міста Жовті Води з ознайомчою екскурсією. Під час заходу діти мали нагоду побачити спеціальну техніку, яку вогнеборці використовують при виконанні завдань за призначенням, бойовий одяг рятувальників та аварійно-рятувальне обладнання. В кожної дитини була можливість приміряти каску пожежного та посидіти за кермом автомобіля.

Зважаючи на те, що у школярів розпочинаються літні канікули, рятувальники провели профілактичні бесіди з питань безпечної поведінки у літній період.

Вогнеборці розповіли дітлахам правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, наголосили на недопущення випадків виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем, також розповіли правила поведінки під час відпочинку у лісі та на водоймах.

Також співробітники ДСНС ознайомили дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці та зазначили, що в такій ситуації необхідно проявити особливу пильність, зателефонувати на номер рятувальної служби «101» або відділення поліції «102». Рятувальники пояснили, що слід попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне не чіпати знахідку.

В заході прийняло участь 40 вихованців закладу, які отримали багато корисної інформації, позитивних емоцій та вражень у супроводі класних керівників. Наостанок зустрічі фахівці ДСНС вручили педагогам пам’ятки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Жовтоводський міський відділ ДСНС звертається до батьків!

Життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність у житті. У період дитинства відбувається розвиток особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – це  обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

/2016/06/14/m-zhovti-vodi-diti-zavitali-do-vogneborciv-z-ekskursiyeyu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Життя віддав до останку
Следующая запись
День медицинского работника
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *