Маєте інформацію щодо терористичних проявів – негайно повідомте

У зв’язку з активізацією дій незаконних збройних формувань на сході України, по свій території країни посилено заходи щодо боротьби з тероризмом. Службою безпеки України у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводяться активні заходи для недопущення дестабілізації ситуації на нашій території з боку диверсантів та терористів.

Просимо всіх громадян зберігати спокій та допомагати СБУ та іншим силовим структурам у боротьбі з незаконними збройними формуваннями та інформувати про загрози вчинення терористичних актів, диверсій, провокацій.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв або підозрілих об’єктів,  наявності інформації про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, інформації про наміри здійснення сепаратистської й терористичної діяльності, просимо звертатися  до Служби безпеки України.

В Управлінні СБУ в Дніпропетровській області діє цілодобова гаряча телефонна лінія: (056) 744-85-19, а також цілодобова гаряча телефонна лінія: Жовтоводського міського відділення (05652) 2-78-87, електронна поштова скринька: [email protected]

Прес-група УСБУ у Дніпропетровській в області

/2015/01/29/mayete-informaciyu-shhodo-teroristichnix-proyaviv-negajno-povidomte/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Заместитель мэра развеял нелепые слухи о смерти городского головы
Следующая запись
В медсанчасти планируется закрытие туботделения и хосписа, а также сокращение 100 коек
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *