Марк Мельник: Ярослав Левенець і антиукраїнська діяльність – антагонізми

Вслід за «оглядом» помешкання Ярослава Левенця спецпідрозділом СБУ «Альфа», які навіть кулемет з собою привезли, в Жовті Води навідались і представники національної поліції, які приїхали з Києва.

Коментує ситуацію побратим Ярослава Левенця, відомий в Жовтих Водах як очільник сотні самооборони «жовта сотня» Марк Мельник:

«Вороненков — майстерно інтегрований в Український політикум фактор впливу. Цей персонаж ідеально вписувався в схему встановлення контролю російських спецслужб над громадською думкою в Україні та відкритої співпраці Українських «правоохоронних органів» з РФ. Його робота разом з ще кількома політичними клонами є підготовчим етапом до повноцінного повернення московського впливу на наші політичні процеси. Московська сторона відхрещується від нього та викриває його корупційні схеми саме з причини провалу його діяльності через смерть. Проте все одно розслідує її паралельно.

Ярослав Левенець і антиукраїнська діяльність — антагонізми. Антиукраїнською діяльністю займається велика кількість топ-менеджерів наших державних структур. Вони і співпрацюють з московськими «відбіленими» зрадою РФ політиками. Саме таким топ-менеджерам націоналісти заважають здійснювати антиукраїнську діяльність, тому на них і вішають будь-які можливі злочини.

Ярослав протягом усіх років нашого знайомства разом зі своєю сім’єю жив аскетичним життям та здійснював активну патріотичну діяльність, навчав дітей. Затримання дружини Ярослава, яка виховує двох малолітніх дітей, взводом озброєних до зубів спецпризначенців виглядає вишенькою на торті з гнилих мізків чиновників продажного режиму, які співпрацюють з будь-ким, якщо це вигідно.

Щодо мене, то я вже отримав надійне підтвердження того, що трафік мого телефону та комп’ютера перехоплюється і я вже фігурую у цій справі (на разі в якості джерела інформації щодо Ярослава Левенця). Зведена слідча група активно шукає третього спільника. Особливістю наших служб є сумлінне виконання завдань з визначення винних у заданий термін. Навіть якщо ці люди не матимуть ніякого зв’язку зі справою і факти про це чітко свідчитимуть. Після місяців безпідставного затримання та пустих звинувачень навряд хтось навіть вибачиться. Таких випадків не бракує.

Справа дуже мутна. Ще більш мутною її роблять непрофесійні журналісти та безголові клерки на державній службі.

Стає все більш очевидним, що нечисті на руку журналісти на замовлення і за бабло намагаються призначити якомога більше «спільників» Паршова по вбивству колишнього депутата Думи РФ Вороненкова.

Одні журналісти розповсюджують безпідставні звинувачення Ярослава Левенця в співучасті у вбивстві, грунтуючись лише на тому, що вони з Паршовим обидва колись мешкали у Дніпрі, начебто разом прибули до Києва та раніше служили у в/ч 3057. Інші поширюють неправдиву інформацію щодо мого перебування у прокуратурі разом з Ярославом 23 березня та одночасно просувають тему про наявність кількох спільників.

Я зустрічався з Ярославом за день і у день вбивства Вороненкова, проте мета зустрічей стосувалась лише організаційних справ щодо об’єднання націоналістичних організацій навколо нещодавно прийнятого найбільшими націоналістичними організаціями Маніфесту. Ярослав був захоплений саме ідеєю об’єднання націоналістів і, звісно ж, не виглядав організатором безглуздого вбивства безглуздого російського політика в самому центрі Києва. І в прокуратурі після вбивства мене з ним не було. Повним абсурдом виглядає те, що «співучасник» Паршова після вбивства пішов у прокуратуру (імовірно з приводу старих звинувачень по віджатому молодшим Януковичем бізнесу Ярослава).

Бездарні службовці разом з продажними журналістами просто готують інформаційний грунт для призначення спільників убивці з числа націоналістів. Ось як усе виглядає.»

Поліціянти з Києва нічого не знайшли вдома у подружжя Левенець, назвали візит попередніх правоохоронців незаконним, надали протокол та поїхали.

Марк Мельник, Тетяна Близнюк

/2017/03/31/mark-melnik-yaroslav-levenec-i-antiukra%d1%97nska-diyalnist-antagonizmi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Звіт прокурора м. Жовті Води за минулий рік
Следующая запись
Патронатні вихователі з’являться в Жовтих Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *