Мер Жовтих Вод подав приклад комунальникам та власноруч пішов прибирати сніг біля виконкому

Міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов вирішив власним прикладом показати, як повинні працювати комунальні служби. Фото міського голови опублікували в соціальних мережах жителі міста.  Мер разом з двома колегами та охоронцем виконкому озброїлися лопатами та розчистили від снігу територію біля головної будівлі міста. Також міська влада звернулася до власників магазинів та керівників підприємств із закликом брати приклад з міського голови та вчасно прибирати прилеглі та закріплені території від крижаного насту та залишків снігу.

Разом з тим міська влада звернулась до власників магазинів, кафе, розважальних закладів та керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності із закликом дотримуватися правил благоустрою та вчасно прибирати прилеглі та закріплені території від крижаного насту та залишків снігу.
Згідно з Законом України «Про благоустрій населених пунктів» підприємства різних форм власності повинні стежити за станом закріпленої за ними території, зокрема, прибирати лід, сніг, опале листя та сміття. На сьогодні розмір штрафу за порушення правил благоустрою становить від 340 до 1 тисячі 700 гривень.

/2016/01/09/mer-zhovtix-vod-podav-priklad-komunalnikam-tam-vlasnoruch-pishov-pribirati-snig-bilya-vikonkomu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Святкування Різдва Христового у Палаці Культури
Следующая запись
Сергей Марченко – лучший спортсмен ВостГОКа
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *