Міська спартакіада та туристичні змагання

16 -17 червня відбувся щорічний туристичний зліт, у якому взяли участь команди підприємств та організацій міста. Організатори зльоту доклали максимум зусиль, щоби учасники зльоту не сумували: усе було розписано й заплановано із ранку і до вечора.

Керівник відділу спорта жовтоводсьго виконкому Володимир Ніколаєв відзначає, що усе більше учасників долучається до цього виду. Приємно, що туризмом цікавиться й молодь.

Загалом, змагання пройшли на високому організаційному рівні, а учасники отримали масу позитивних вражень. Перемога дісталася команді міського відділу освіти.

Спартакіада міста завершилася. «Цього року і кількість команд значно виросла, і боротьба за перше місце була більш наполегливою. Незважаючи на це, переможцем, як і у минулому році, стала команда УЕГГ», — повідомив начальник відділу фізкультури та спорту Володимир Ніколаєв. Друге місце у запеклій боротьбі посіла команда міськво, яка цього року теж активно претендувала на позицію лідера. Третє місце другий рік поспіль посіла команда КП «Жовтоводськтепломережа»

Людмила НОВОШЕВСЬКА, Дмитро ЧОРНИЙ ІА «Имеется мнение»

/2012/06/22/miska-spartakiada-ta-turistichni-zmagannya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Екстремальний велоспорт
Следующая запись
Желтоводские медики про амброзию и ее вред населению
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *